Home / Kultura / Sztuka / Początek rekrutacji w SP 3
sp3

Początek rekrutacji w SP 3

Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie przygotowuje się do przyjęcia nowych uczniów. W przyszłym tygodniu zaprasza na dzień otwarty, by przedszkolaki i inni kandydaci, mogli się sami przekonać dlaczego warto uczyć się w „trójce”.

Szkoła otwiera swoje podwoje w środę 15 stycznia kiedy rozpoczynają się zapisy nowych uczniów.

Na początek, o 16.00 w szkolnej stołówce, odbędzie się spotkanie rodziców z dyrektorem placówki, połączone z prezentacją „trójki”. W tym samym czasie kandydaci będą mogli wziąć udział w zajęciach i zabawach. Będą się one odbywać w sali gimnastycznej oraz salach lekcyjnych, z których większość jest wyposażona w tablice interaktywne. Ponadto placówka dysponuje świetlicami, oddzielnymi dla młodszych i starszych uczniów, czytelnią z centrum informacji multimedialnej, biblioteką, nowoczesnymi pracowniami informatycznymi, gabinetami: pielęgniarskim, stomatologicznym, pedagogicznym, psychologicznym i logopedycznym, a także placami zabaw i kompleksem boisk „Orlik”.

W nowym roku szkolnym szkoła zaprasza dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Młodsze, pięcio- i sześciolatki, będzie można zapisywać do oddziałów przedszkolnych, natomiast na dzieci sześcio- i siedmioletnie czekają miejsca w klasach zerowych i pierwszych.

Zapisy kandydatów, również spoza obwodu szkolnego, potrwają do końca lutego, także w czasie ferii. Rodzice zainteresowani tą propozycją powinni wypełnić odpowiedni druk, który będzie dostępny w kancelarii lub na stronie internetowej SP 3 oraz przy zapisywaniu ucznia okazać jego akt urodzenia.

źródło: IAS (fot. arch. SP 3 we Włodawie)

About TV Włodawa

7 odwiedzających teraz
0 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC