Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / PO ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA
alkomat2011

PO ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA

Uszkodzeniem samochodu zakończyła się nocna przejażdżka 21-latka, który stracił panowanie nad kierowanym samochodem m-ki Toyota Land Cruiser i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji we Włodawie. Policjanci po przebadaniu alkomatem stwierdzili, że miał w organizmie ponad 1,5 promila. Dodatkowo, młody mężczyzna zdecydował się prowadzić pojazd pomimo tego, że nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz odpowie przed Sądem za swoje zachowanie.

      Dzisiaj w nocy, ok. godz. 1.20 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego treści wynikało, że samochód uderzył w ogrodzenie jednej z posesji we Włodawie. Policjanci zastali na miejscu kierującego samochodem osobowym m-ki Land Cruiser 21-latka i wstępnie ustalili, że młody mężczyzna najprawdopodobniej  nie dostosował prędkości do warnuków panujących na drodze i wpadł w poślizg, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem przeprowadzane przez policjantów wykazało, że 21-latek z gm. Uścimów miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Dodatkowo, po sprawdzeniu w systemach okazało się, że młody mężczyzna wsiadł za kierownicę pomimo tego, że w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Od kierującego została pobrana krew do analizy, zaś pojazd odholowano.

   Teraz 21-latek odpowie przed Sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia oraz konsekwencje finansowe. Młody mężczyzna nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i jazdę bez uprawnień.

E.T.

About TV Włodawa

83 odwiedzających teraz
57 gości, 25 bots, 1 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 83 o godz. 04:41 pm UTC
Ten miesiąc: 177 o godz. 04-01-2018 05:39 pm UTC
Ten rok: 177 o godz. 04-01-2018 05:39 pm UTC