Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Piłkarska Gala 2013 Daniel Polak najlepszym bramkarzem ligi.
polak

Piłkarska Gala 2013 Daniel Polak najlepszym bramkarzem ligi.

Jacek Ziarkowski, Paweł Fornal, Sebastian Sadowski, Mirosław Tymicki, Mateusz Olszak – to tylko niektórzy bohaterowie piątkowej III Gali Piłkarskiej Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, na której poznaliśmy najlepszych zawodników w poszczególnych klasach rozgrywkowych, trenerów, najbardziej zaangażowanych w pracę w klubach działaczy, sponsorów i samorządowców. 

III Gala Piłkarska odbyła się w gościnnym Domu Weselnym „Za Borkiem”. Laureatów wyłoniła Kapituła w składzie: Anatol Obuch, Edward Paw, Sławomir Kuźmicki, Marian Sikorski, Krzysztof Zieliński, Zygmunt Korzeniowski, Andrzej Pieńkowski, Sławomir Kosior, Piotr Kalisio, Ryszard Nilipiuk, Tomasz Wieczorek, Piotr Moliński, Andrzej Koprucha, Stanisław Cybulski, Robert Szokaluk, Wojciech Adamowicz, Mariusz Wróbel, Piotr Osmulski, Tomasz Sąsiadek, Zygmunt Kasiura oraz Piotr Stępień – przewodniczący.
Honorowy patronat nad Galą sprawowali: Agata Fisz – prezydent Chełma, Paweł Ciechan – starosta powiatu chełmskiego, Janusz Szpak – starosta powiatu krasnostawskiego, Wiesław Holaczuk – starosta powiatu włodawskiego oraz Zbigniew Bartnik – prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Galę uświetniły występy Angeliki Frej, zwyciężczyni internetowego głosowania debiutów na festiwalu polskiej piosenki Opole 2013 oraz grupa taneczna „Foton” z Młodzieżowego Domu Kultury.
A oto rozstrzygnięcia w poszczególnych kategoriach:
SAMORZĄDOWIEC 2013 ROKU: Agata Fisz – prezydent miasta Chełm, Stanisław Mościcki – wiceprezydent miasta Chełm, Małgorzata Sapiecha – wójt gminy Kraśniczyn, Edyta Niezgoda – wójt gminy Żmudź, Karol Jerzy Babiarz – wójt gminy Izbica, Stanisław Bodys – burmistrz miasta Rejowiec Fabryczny, Andrzej Chrząstowski – wójt gminy Wierzbica, Wiesław Holaczuk – starosta włodawski, Wiesław Kociuba – wójt gminy Chełm, Janusz Korczyński – wójt gminy Krasnystaw, Jacek Lis – wójt gminy Żółkiewka, Wojciech Sawa – wójt gminy Dorohusk, Hieronim Zonik – wójt gminy Siedliszcze, Henryk Maruszewski – wójt gminy Białopole, Józef Mantyka – przewodniczący Rady Gminy Kraśniczyn.
SPONSOR 2013 ROKU – Firma Eurospaw – Wiesław Kasprzycki, Firma IKAR – Kazimierz Kruk, Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier”, Spółdzielnia Mleczarska „Bieluch” w Chełmie, „Apteka z Sercem” – Adam Traczuk, Pralnia „Super Ola” – Robert Hanc, Browar Jagiełło – Lucjan Jagiełło, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chełmie, firma „Pit-Pol” – Piotr Polakowski, Tomasz Kamiński, Dariusz Koziej, Jacek Skwaroń.
DZIAŁACZ KLUBOWY 2013 ROKU: Wojciech Adamowicz – Sawena Sawin, Marcin Antoniak – Ruch Izbica, Tadeusz Ćwirta – Brat-Cukrownik Siennica Nadolna, Marek Jankowski – Sparta Rejowiec Fabryczny, Lucjan Jarocki – Kłos Chełm, Dariusz Kamola – Granica Dorohusk, Jan Karauda – Start Krasnystaw, Waldemar Krakiewicz – Frassati Fajsławice, Marian Kwapisz – Hetman Żółkiewka, Jan Mazur – Unia Rejowiec, Piotr Osmulski – Hutnik Dubeczno, Jan Ostrowski – Unia Białopole, Stanisław Puławski – Zryw Gorzków, Stanisław Twaróg – Włodawianka Włodawa, Andrzej Wrona – Chełmianka.
SĘDZIA PIŁKARSKI 2013 ROKU: Nominowani – Anna Olech-Bartoń, Mariusz Bartoń, Artur Grodek, Krzysztof Rękas, Jerzy Marciniak, Grzegorz Witkowski.
1. Artur Grodek, 2. Grzegorz Witkowski, 3. Jerzy Marciniak.
TALENT ROZGRYWEK JUNIORSKICH LIGI WOJEWÓDZKIEJ: Nominowani – Patryk Błaszczuk (Płomyk Różanka), Łukasz Kijańczuk (Niedźwiadek), Mateusz Wołos (Sparta), Michał Saj (Jedynka), Kacper Węgliński (Włodawianka), Damian Wasyniuk (Victoria), Michał Łopong (Niedźwiadek), Łukasz Lesiuk (Niedźwiadek).
1. Łukasz Kijańczuk, 2. Michał Łopąg, 3. Mateusz Wołos.
TRENER GRUP MŁODZIEŻOWYCH: Nominowani – Andrzej Łągwa (Płomyk Różanka), Mariusz Wróbel (Jedynka i Brat), Jacek Ziarkowski (Sparta), Andrzej Krawiec (Niedźwiadek Chełm i Ogniwo Wierzbica), Anatol Obuch i Dariusz Stafijowski (Niedźwiadek), Arkadiusz Orkiszewski (Ruch).
1. Anatol Obuch i Dariusz Stafijowski, 2. Andrzej Krawiec, 3. Jacek Ziarkowski.
NADZIEJA SENIORSKA KLASY „A”: Nominowani – Karol Bohuniuk (Unia II R), Mateusz Muzyka (Leszkopol), Mateusz Polak (Vitrum), Rafał Wachulski (Sawena), Kamil Mazurek (Tatran Kraśniczyn).
1. Kamil Mazurek, 2. Rafał Wachulski, 3. Mateusz Polak.
NAJLEPSZY TRENER KLASY „A”: Nominowani – Artur Dąbrowski (Astra), Piotr Kalisio (Leszkopol), Andrzej Sadlak (Agros), Marek Tarnowski (Sawena), Marek Burek (Tatran).
1. Marek Burek, 2. Andrzej Sadlak, 3. Marek Tarnowski.
NAJLEPSZY BRAMKARZ KLASY „A”: Nominowani – Mateusz Iwaniuk (Vitrum), Zdobysław Gomułka (Leszkopol), Przemysław Misiura (Sawena).
1. Zdobysław Gomułka, 2. Mateusz Iwaniuk, 3. Przemysław Misiura.
NAJLEPSZY OBROŃCA KLASY „A”: Nominowani – Piotr Sadlak (Agros), Michał Niemiec (Sawena), Marcin Mielnicki (Tatran), Alan Struski (Hutnik), Przemysław Kozaczuk (Leszkopol).
1. Marcin Mielnicki, 2. Piotr Sadlak, 3. Michał Niemiec.
NAJLEPSZY POMOCNIK KLASY „A”: Nominowani – Rafał Mróz (Tatran), Łukasz Łobocki (Astra), Łukasz Lewandowski (Hutnik), Mateusz Walaszek (Vitrum), Paweł Sawicki (Sawena).
1. Mateusz Walaszek, 2. Paweł Sawicki, 3. Rafał Mróz.
NAJLEPSZY NAPASTNIK KLASY „A”: Nominowani – Sebastian Staszewski (Agros), Daniel Borysiuk (Vitrum), Piotr Lipiak (Astra), Mirosław Tymicki (Tatran).
1. Mirosław Tymicki, 2. Sebastian Staszewski, 3. Piotr Lipiak.
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”: Nominowani – Mateusz Walaszek (Vitrum), Zdobysław Gomułka (Leszkopol), Mirosław Tymicki (Tatran), Marcin Mielnicki (Tatran).
1. Mirosław Tymicki.

NADZIEJA SENIORSKA LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Karol Czuba (Brat), Daniel Gawroński (Włodawianka), Radosław Gomułka (Ogniwo), Szymon Łukaszewski (Unia B.), Andrzej Stacharski (Frassati), Mateusz Wójcik (Start), Przemysław Huk (Unia R).
1. Szymon Łukaszewski, 2. Radosław Gomułka, 3. Daniel Gawroński.
NAJLEPSZY TRENER LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Tomasz Wieczorek (Unia B.), Robert Tarnowski (Kłos), Stanisław Cybulski (Granica), Marek Drob (Włodawianka), Sławomir Kosior (Start), Andrzej Krawiec (Ogniwo), Mirosław Basiński (Unia R.).
1. Sławomir Kosior, 2. Marek Drob, 3. Tomasz Wieczorek.
NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Łukasz Kozłowski (Kłos), Rafał Zelent (Unia B ), Daniel Polak (Włodawianka), Alan Bednarczyk (Start), Maciej Maciejewski (Unia R.).
1. Daniel Polak, 2. Łukasz Kozłowski, 3. Alan Bednarczyk.
NAJLEPSZY OBROŃCA LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Jakub Salitra (Brat), Andrzej Ignaciuk (Ruch), Mateusz Borys (Start), Grzegorz Świderski (Granica), Paweł Kruk (Włodawianka), Sławomir Wyrostek (Kłos).
1. Mateusz Borys, 2. Grzegorz Świderski, 3. Sławomir Wyrostek.
NAJLEPSZY POMOCNIK LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Paweł Żwirbla (Kłos), Arnold Kister (Brat), Daniel Chariasz (Start), Artur Nielipiuk (Włodawianka), Karol Knot (Ogniwo).
1. Karol Knot, 2. Artur Nielipiuk, 3. Daniel Chariasz.
NAJLEPSZY NAPASTNIK LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Radosław Ciołek (Kłos), Mateusz Miksza (Granica), Szymon Łukaszewski (Unia), Wojciech Więcaszek (Włodawianka), Sebastian Sadowski (Start), Norbert Nowicki (Brat).
1. Sebastian Sadowski, 2. Radosław Ciołek, 3. Wojciech Więcaszek.
NAJLEPSZY PIŁKARZ LIGI OKRĘGOWEJ: Nominowani – Mateusz Borys (Start), Karol Knot (Ogniwo), Daniel Polak (Włodawianka), Sebastian Sadowski (Start).
1. Sebastian Sadowski.
NADZIEJA SENIORSKA III i IV LIGI: Nominowani – Damian Koprucha (Hetman), Michał Kobiałka, Paweł Fornal, Bartłomiej Wasiluk (Chełmianka), Patryk Pawelec (Sparta), Krystian Mroczek (Victoria).
1. Paweł Fornal, 2. Michał Kobiałka, 3. Damian Koprucha.
NAJLEPSZY TRENER III i IV LIGI: Nominowani – Waldemar Wiater (Hetman Żółkiewka), Artur Bożyk (Chełmianka), Piotr Moliński (Victoria), Zbigniew Wójcik (Sparta).
1. Artur Bożyk, 2. Waldemar Wiater, 3. Piotr Moliński.
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGI: Nominowani – Bartosz Bodys i Jacek Ziarkowski (Sparta), Damian Koprucha i Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krystian Mroczek i Robert Wagner (Victoria).
1. Jacek Ziarkowski, 2. Damian Koprucha, 3. Paweł Myśliwiecki.
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGI: Nominowani – Mateusz Krzyżak, Mateusz Olszak, Mateusz Tywoniuk, Piotr Wójcik (wszyscy Chełmianka).
1. Mateusz Olszak, 2. Mateusz Krzyżak, 3. Mateusz Tywoniuk.
Oto sponsorzy III Gali Piłkarskiej:

Urząd Miasta Chełm, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, Starostwo Powiatowe we Włodawie, Lubelski Związek Piłki Nożnej, Andrzej Chrząstowski wójt gminy Wierzbica, Tadeusz Górski wójt gminy Rejowiec, Jacek Semeniuk wójt gminy Wojsławice, Karol Babiarz wójt gminy Izbica, Wojciech Sawa wójt gminy Dorohusk, Małgorzata Sapiecha wójt gminy Kraśniczyn, Edyta Niezgoda wójt gminy Żmudź, Wiesław Kociuba wójt gminy Chełm, Andrzej Mazur wójt gminy Sawin, Stanisław Bodys Burmistrz Rejowca Fabrycznego, Rada Gminy Białopole, Kazimierz Smal wójt gminy Ruda Huta, Wiesław Radzięciak wójt gminy Leśniowice, Polski – Cukier S.A., Firma „ESCO”, Firma „Melix”, MPGK Chełm, Firma „Agroters” Chełm, Firma „Oknoplast”, ChSM Chełm, Biuro Turystyczne „Krystyna”, PUM Chełm, WZURiB Włodawa, RSP Zagroda, Huta „Marta”, PSS „Społem” Chełm, Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie, Cukiernia Grela, MOSiR Chełm, SZS w Chełmie, TKKF Chełm.

źródło:foto chelmskisport.pl

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
3 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 12:09 am UTC
Ten miesiąc: 156 o godz. 10-13-2017 10:14 am UTC
Ten rok: 236 o godz. 05-11-2017 04:36 pm UTC