Home / Aktualności / Pijany złodziej trzeźwieje w policyjnym areszcie
zlodziejdoladowan

Pijany złodziej trzeźwieje w policyjnym areszcie

zlodziejdoladowanWłodawscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży ciężarowego Iveco. Samochód skradziony został z bazy transportowej we Włodawie. Złodziejem okazał się 43 letni mężczyzna, który w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. 43 latek w chwili zatrzymania był pijany, w kabinie kierowcy policjanci odnaleźli niedokończoną butelkę wódki. Mężczyzna odpowie za kradzież oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.
Wczoraj po godz. 22 oficer dyżurny włodawskiej Komendy Policji został powiadomiony o fakcie kradzieży samochodu ciężarowego marki IVECO o wartości 20 tys. zł. Pojazd skradziono z bazy transportowej we Włodawie. Policjanci włodawskiej patrolówki udali się w pościg w kierunku, w którym jak wynikało z otrzymanych informacji odjechał samochód. Kilka kilometrów za Włodawą – w Adampolu policjanci zatrzymali skradziony pojazd i kierującego. Pojazdem kierował znany włodawskiej policji 43- latek. Jak się okazało znajdował się on w stanie nietrzeźwości – miał ponad promil alkoholu w organizmie a w samochodzie niedokończoną butelkę z wódką.
Mariusz S. został zatrzymany i noc spędził na w policyjnym areszcie. Dziś o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Mężczyzna odpowie za kradzież oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.
źródło: KWP

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
1 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 12 o godz. 06:10 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC