Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Pijany wiózł swoją rodzinę samochodem
alkomat2011

Pijany wiózł swoją rodzinę samochodem

Policjanci włodawskiej patrolówki zatrzymali 32-letniego ojca dwojga dzieci, który wiózł je pijany samochodem. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Pojazdem podróżowała także żona 32-latka. Mężczyzna już wcześniej stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolówki włodawskiej komendy po godz. 20 na trasie nr 818 relacji Włodawa – Wyryki w miejscowości Kolonia Korolówka zauważyli jadący zygzakiem na prostej drodze mazdę. Mając podejrzenie, że kierowca może znajdować się w stanie nietrzeźwości zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Gdy tylko uchyliła się szyba – policjanci od kierowcy wyczuli wyraźną woń alkoholu. Po zbadaniu okazało się, że 33- latek ma ponad 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Po chwili okazało się też, że w samochodzie razem z nim jechała jego żona oraz dwójka małych dzieci w wieku 5 i 9 lat.
 
          Dzieci były przewożone w fotelikach. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić dlaczego wsiadał za kierownicę skoro wcześniej pił z kolegą alkohol. Jego żona nie posiadała prawa jazdy, mężczyzna też już je wcześniej stracił. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna może też odpowiadać za narażenie na utratę życia i zdrowia swoich bliskich. Za ten czyn zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

11 odwiedzających teraz
2 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 19 o godz. 02:03 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC