Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / PIJANY CHCIAŁ ZAWIEŹĆ KOLEGĘ DO LEKARZA
alkomat policja

PIJANY CHCIAŁ ZAWIEŹĆ KOLEGĘ DO LEKARZA

W przeciągu jednej doby policjanci udaremnili dalszą jazdę dwóm pijanym kierowcom. Pierwszy z nich, został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego po tym jak wyprzedzał inne auto w miejscu objętym zakazem. Jak się okazało, 28-latek z gm. Wyryki wsiadł za kierownicę volkswagena z mając 1,5 promila alkoholu i w tym stanie chciał zawieźć kolegę do lekarza. Kolejny zaś, 37-latek z Białej Podlaskiej, na widok patrolu zaczął uciekać najpierw autem, a później próbował schować się w altance przed policjantami. Kierowca oprócz tego, że wsiadł za kierownicę z ponad promilem alkoholu w organizmie, nie miał uprawnień do kierowania.

Każdego dnia policjanci podczas pełnionej służby dbają o bezpieczeństwo na drogach i zwracają szczególną uwagę na wszelkie rażące wykroczenia popełniane przez kierowców. Wczoraj, ok. 18:20 policjanci ruchu drogowego zatrzymali na ul. Lubelskiej we Włodawie kierowcę volkswagena, który wyprzedzał inny pojazd w miejscu objętym zakazem. Podczas kontroli badanie alkomatem wykazało, że 28-letni mieszkaniec gm. Wyryki ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Swoje zachowanie mundurowym tłumaczył tym, że chciał zawieźć kolegę do lekarza.

Kolejny nietrzeźwy wpadł w ręce policjantów ok. 02:30 w Okunince. Na widok patrolu, zaczął uciekać najpierw swoim fordem, a następnie po wjechaniu na teren jednego z ośrodków wypoczynkowych wysiadł z niego i próbował schować się w znajdującej się tam altance. Jak się okazało, 37-latek z Białej Podlaskiej, oprócz tego, że wsiadł za kierownicę z ponad promilem alkoholu, nie miał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz obydwaj nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed Sądem za swoje zachowanie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania oraz konsekwencje finansowe.

E.T.

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 02:07 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC