Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Pierwsza finalistka konkursu ” Polskie Złote Nogi 2015″
image-4

Pierwsza finalistka konkursu ” Polskie Złote Nogi 2015″

 Ewelina Kisiel ,pochodzi z  Chełma. Ostatnio została pierwszą finalistką konkursu ” Polskie Złote Nogi 2015″ , był to konkurs na najpiękniejsze nogi Polek. Jedna z głównych nagród była okładka w kalendarzu na obecny rok,oraz jeden z miesiąców. Zajmuje się modelingiem od pewnego czasu , była znana miedzy innymi w udziale brytyjskiego konkursu
„Top Model UK 2014″ .

Polskie złote nogi 2015.. Nogi to coś więcej niż część ciała. Sposób w jaki kobieta chodzi, tańczy, siedzi czy stoi, w jaki sposób dba o nogi i je eksponuje,jak dobiera buty i ubranie, świadczy o jej osobowości, o jej stanie ducha, o jej poczuciu wartości i odwagi. Są symbolem połączeniem nieba i ziemi, duszy i ciała. Bez względu na wiek,zawód czy pochodzenie kobiety swoimi nogami, bardziej niżczymkolwiek potrafią uwieść nas w swój tajemniczy świat. Organizatorem i pomysłodawcą tego konkursu jest Daniel D.Kozakiewicz.

Artysta fotografik zafascynowany kobiecym światem odponad 20 lat uwiecznia na swoich pracach kobiecy wdzięk,zmysłowość, urok i piękno. Nogi w szczególności są tym elementem, który najbardziej go inspiruje.Celem tego konkursu jest wyłonienie kobiet, które mają piękne,zdrowe nogi, są pełne wdzięku, elegancji i poczucia wyjątkowości. Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich polek oraz kobiet zamieszkałych w Polsce i z ukończonym 18-tym rokiem życia . Jest skierowany do wszystkich Pań, które są dumne i szczęśliwe ze swoich nóg, potrafią cieszyć się ze swojego ciała i chcą  dać przykład innym jak dbać o swoje piękno i wdzięk .

image image-3 image-2

 

Nieważny jest zawód, miejsce zamieszkania, stan cywilny, zainteresowania, poglądy ani stan majątkowy. Szukamy takich kobiet, które chcą podzielić się ze światem swoją kobiecością. Wierzą w siebie, cenią, ale też i mają odwagę to pokazać. Naszą ideą jest nagrodzenie i wyróżnienie tych wszystkich kobiet, które wiedzą, że nogi potrafią opowiadać o ich duszy, uczuciach i emocjach. Kobieta to nie tylko ciało. To cały kosmos pełen tajemnic i mocy,która powoduje, że ten świat od zarania dziejów żyje pełnią emocji.

 

Mężczyźni szaleją za kobietami, poświęcają się im, walczą o nie,poszukują w nich wcielenia bóstwa, któremu moglibyśmy się oddać. Ryzykują często całym swoim szczęściem, majątkiem, karierą, a nawet rodzina. Do pierwszej edycji tego projektu zgłosiło się blisko 100 kobiet z całej  Polski oraz mieszkające za granicami kraju. Każda przekonanao swojej wyjątkowości mogła na swój sposób udowodnić swoją siłę. I tu nie wystaczyło mieć piękne, atrakcyjne nogi. Potrzebna była jeszcze determinacja i pewność siebie. To jest właśnie ten element osobowości , który wyróżnia i powoduje, że jesteśmy taką osobą zafascynowani. Odbyły się trzy etapy konkursu.

W eliminacjach liczyły się tylko głosy  publiczności internetowej. W ten sposób wyłonione zostały 24 kobiety, które zdobyły największą ilość głosów. To świadczyło o ich sile  przekonywania, o ich charyzmie w życiu codziennym. Musiały udowodnić, że mają taką w sobie kobiecość, która przekona setki osób do codziennego ich wspierania poprzez oddawanie głosów. W drugim etapie wszystkie uczestniczki musiały nadesłać nowe zdjęcia.Wybrać 4 różne ujęcia swoich nóg, które ukazałyby w najlepszy sposób ich szczególne poczucie kobiecości. Jak siedzą, jak stoją, jaksię poruszają, jak się widzą jako kobietę. Finałowy etap to ocenajurorów:  

Katarzyna Butowtt – autorytet w polskim modelingu, Z.Tosiek Sasal – muzyk, artysta wizualny, Christoph Jakubek -chirurg, specjalista medycyny estetycznej i Daniel Kozakiewicz -artysta, fotograf. Każdy z jurorów reprezentował inny punktwidzenia, inny gust, inne postrzeganie kobiety. Tak zróżnicowane opinie były gwarancją, że uczestniczki, które zdobędą największą ilość głosów, będą tymi, które potrafią oczarować swoją kobiecością(widzianą w różny sposób) skrajne i wymagające postawy. Wygrać mogła  tylko jedna, choć wszystki 12 finalistek zasłużyły nawyróżnienie.Tym wyróżnieniem i nagrodą był udział w kalendarzu.

Zrealizowano 12 sesji zdjęciowych. Pracowały przy nich 4 wizażystki. Celem było odkrycie i ukazanie tej wyjątkowej kobiecości. Uwiecznione na zdjęciach kobiety, okiem autora projektu Daniela Kozakiewicza, są dowodem na to, że projekt ten osiągnął swój cel. W kaledarzu znajdziemy zarówno młode, zaczynające swoją przygodę żyica, jak i dojrzałe  matki, żony, przedsiębiorcze i walczące z codziennością . Wygrała bezdyskusyjnie Ewelina Kisiel. Zdobyła nie tylko największą ilość głosów swoich fanów, ale również wywarła największe wrażenie na jurorach, którzy wszyscy umieścili ją w pierwszej trójce.

Młoda wspaniała  kobieta, o silnym charakterze, odważna i pełna przekonania o swojej wyjatkowości. Odpowiedzialna w pracy zawodowej, ciepła, przyjacielska i rodzinna, kochająca życie i pełna  entuzjazmu. No i oczywiście z pięknymi nogami. W pełni zasłużenie  przez rok będzie symbolem Polskich złotych nóg”,symbolem prawdziwej kobiety, pięknej Polki. Teraz obejmie także role jurora w nadchodzącej II edycji. Kalendarz można kupić przez internet, zarówno ze strony fanpage na Facebooku, jak i na oficjalnej stronie projektu:www.polskienogi.pl. Ekskluzywne, limitowane wydanie jest wspaniałą pamiątką tego pierwszego  w swoim rodzaju projektu odkrywającego kobietę w inny niż  do tej pory sposób. Na wysokiej jakości papierze, z piękną grafika i wyjątkowymi zdjęciami, uszlachetnione lakierem UV, 12 stronicowy kalendarz „Polskie złote nogi 2015″ powinien mieć w domu każdy, kto ceni sobie prawdziwą kobietę.

źródło: EK

About TV Włodawa

36 odwiedzających teraz
3 gości, 33 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 01:05 am UTC
Ten miesiąc: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC
Ten rok: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC