Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Pensja na pewno nie skusiła
pieniadze+1

Pensja na pewno nie skusiła

Międzygminny Związek Celowy wybrał dyrektora Zakładu Zagospodarowania Odpadów we Włodawie. Kandydat był tylko jeden – Hubert Ratkiewicz. Są opinie, że tak małe zainteresowanie dyrektorskim konkursem to efekt niskiej – jak na dyrektorski stołek – pensji: niecałe 2 tys. zł. No ale to praca tylko na część etatu. Na razie do lipca. 

Dyrektor będzie odpowiadał za cały zakład, liczący kilkunastu, a z czasem kilkudziesięciu pracowników. Zakres obowiązków nowego dyrektora obejmuje, poza zarządzaniem jednoosobowo zakładem, m.in. prowadzenie spraw związanych z zamówieniami publicznymi, koordynację zadań związanych z realizacją projektów z funduszami Unii Europejskiej i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz prowadzenie spraw wymienionych w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach a także prawa w tym zakresie obowiązującego. Kandydat na dyrektora musiał m.in. mieć wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska i co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych oraz prawo jazdy kat. B.

Nowym dyrektorem zostanie Hubert Ratkiewicz, do tej pory zastępca kierownika Zakładu Usług Komunalnych w MPGK we Włodawie. – To bardzo dobry fachowiec – mówią o nim znajomi. – Jest autorem wielu programów ochrony środowiska, powiatowych i gminnych. – Tylko dlaczego zgodził się tam pracować za takie marne grosze i odpowiadać głową za całość? – dodają niektórzy.

Źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

18 odwiedzających teraz
3 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 06:15 am UTC
Ten miesiąc: 81 o godz. 10-17-2019 06:57 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC