Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / PATRYCJA WASZCZUK NAJLEPSZA W REJONIE
modrzak waszczuk tenis

PATRYCJA WASZCZUK NAJLEPSZA W REJONIE

W hali sportowej ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie odbyły się zawody rejonowe w indywidualnym  tenisie stołowym z udziałem  ponad  39 zawodniczek i zawodników z powiatu grodzkiego chełmskiego, łęczyńskiego, chełmskiego, świdnickiego i włodawskiego.

W kategorii dziewcząt najlepszą zawodniczką została Patrycja Waszczuk uczennica ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie, trenująca w klubie SMS Włodawa przez Tomasza Czuryłowicza. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Dobosz uczennica I LO we Włodawie trenowana przez Andrzeja Kozieradzkiego.

modrzak waszczuk tenis

 

W kategorii chłopców awans do zawodów wojewódzkich uzyskał tylko Bartosz Przybysławski, który zajął  miejsce IV miejsce uczeń I LO we Włodawie i trenowany przez Andrzeja Kozieradzkiego. Najbliżej awansu była jeszcze Kamila Pawluk uczennica ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie, która przegrała mecz o awans do zawodów wojewódzkich i zajęła VI miejsce. Pozostali uczniowie i uczennice naszego powiatu zajęły dalsze miejsca. W punktacji drużynowej szkół w kategorii dziewcząt najlepszy był Modrzewski, a w kategorii chłopców I LO Włodawa zajęła III miejsce.

źródło: AW

About TV Włodawa

16 odwiedzających teraz
4 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:01 pm UTC
Ten miesiąc: 27 o godz. 07-01-2022 03:47 pm UTC
Ten rok: 112 o godz. 02-01-2022 06:07 am UTC