Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Paliwowi oszuści
paliwa

Paliwowi oszuści

paliwaOfiarą oszustów padło wczoraj małżeństwo z Krasnegostawu. Od przygodnych mężczyzn zakupili oni 120 litrów oleju napędowego, który okazał się zwykłą wodą. Pokrzywdzeni stracili 450 złotych. Policjanci poszukują oszustów oraz apelują o rozwagę przy tego typu transakcjach.

Wczoraj przed południem dyżurny krasnostawskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od małżeństwa z Krasnegostawu, że zostali oni oszukani podczas transakcji zakupu oleju napędowego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy ustalili, że dwóch mężczyzn poruszających się samochodem osobowym oferowało do sprzedaży 30 litrowe pojemniki z olejem napędowym. Mężczyzna skuszony ofertą zdecydował się na zakup, płacąc za cztery pojemniki kwotę 450 złotych. Około dwóch godzin później podczas przelewania paliwa zorientował się, że w pojemnikach tylko na powierzchni cieczy był olej napędowy, a resztę stanowiła zwykła woda.

Policjanci apelują do wszystkich o rozwagę i rozsądek. Oszuści stosują różne metody, aby wyłudzić od nas pieniądze. Strzeżmy się osób oferujących wyjątkowe okazje i nie obdarzajmy ich nadmiernym zaufaniem. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z „okazji” upewnijmy się, czy nie padniemy ofiarą oszustów. Nie róbmy zakupów od przygodnie napotkanych osób. Jeśli już zdecydujemy się na zakup sprawdźmy, czy oferowane przedmioty przedstawiają rzeczywiście jakąkolwiek wartość.

źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC