Home / Oszczędność po włodawsku

Oszczędność po włodawsku

Wiesław Muszyński, radny miejski, po raz kolejny zwrócił uwagę na brak oświetlenia kilkusetmetrowego odcinka w bardzo newralgicznym punkcie Włodawy. Otóż na odcinku Al. Piłsudskiego od ul. Szpitalnej do ul. Wojska Polskiego panują wieczorem absolutne ciemności.

Jest to o tyle niebezpieczne, że na tym odcinku znajduje się wjazd do powiatowego szpitala. Problem ten zauważyła również i pani Jagoda, która odwiedzała w szpitalu niedawno męża: – Tam po prostu strach jechać, bo to tak jakby z miasta wyjeżdżać w głuszę. A co ciekawe, już na terenie gminy znowu są latarnie i jest widno.

Pani Jagoda zwraca uwagę, że nieświecące latarnie powodują też trudności w poruszaniu się chodnikiem. – Nie widać nierówności i można nogę skręcić. Nie mówiąc o tym, że można mieć nieprzyjemności przez chuliganów.

Odpowiedzialny za te sprawy w ratuszu inspektor Leszek Wiatrowski zna sprawę „ciemności”. – Padła instalacja na linii zasilania. I żeby jednak temu zaradzić, bo to jest dosyć poważna awaria, musieliśmy ogłosić przetarg na utrzymanie i konserwację oświetlenia drogowego (ulicznego) oraz innych miejsc publicznych na terenie miasta Włodawa w 2012 roku. 16 marca winien być rozstrzygnięty i wtedy natychmiast wykonawca zrealizuje to zadanie.

 

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

15 odwiedzających teraz
0 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 01:20 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC