Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Osir: Przed zwolnieniem na zwolnienie
basen

Osir: Przed zwolnieniem na zwolnienie

W środę, 14 stycznia burmistrz Włodawy próbował wręczyć porozumienie zmieniające warunki pracy i płacy wieloletniemu dyrektorowi MOSiR-u
Januszowi Urbańskiemu. Oznaczało to de facto jego zwolnienie ze stanowiska. Ale dyrektor zachorował i jest na zwolnieniu lekarskim.

O niepewnej przyszłości dyrektora, bardzo kojarzonego z poprzednim burmistrzem z PO, mówiło się od chwili, gdy było wiadomo, że będzie nowy włodarz miasta.
Kariera J. Urbańskiego zaczęła się od niezupełnie zgodnego z prawem awansu na dyrektora MOSiR-u w maju 2008 r. Wtedy bowiem nie miał wystarczających ku temu kwalifikacji – nigdy nie pracował w sektorze budżetowym administracji i nie miał wówczas ukończonych studiów wyższych żadnego stopnia. Późniejsza kariera dyrektora – już zgodnie i w majestacie prawa – nie była wolna od krytyki i konfliktów. Najbardziej dyrektor Urbański podpadł działaczom klubów sportowych oraz wielu nauczycielom. Głośno we Włodawie było o jego sporach z pracownikami, które często kończyły się sprawami w sądzie pracy. J. Urbański był także bardzo mocno krytykowany przez podmioty gospodarcze korzystające z usług MOSiR-u, w tym wynajmujące pływalnię.
Już spekuluje się, kto będzie następcą Urbańskiego. Wymienia się głównie byłą dyrektor MOSiR-u (w latach 2003-2007) – Teresę Zaleńską-Sak. Nie udało nam się potwierdzić tej informacji.

źródło : Nowy tydzień

czytaj więcej na 

http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=25836:przed-zwolnieniem-na-zwolnienie&Itemid=44

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 18 o godz. 12:01 am UTC
Ten miesiąc: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC
Ten rok: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC