Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Orkiestra na dwóch kółkach
rower no fuss 1

Orkiestra na dwóch kółkach

Powiększa się lista przedmiotów i usług, które będą licytowane podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Włodawie. W ostatnich dniach pojawiły się na niej propozycje, których nie było podczas żadnego z dotychczasowych finałów WOŚP.

Po raz pierwszy podczas tegorocznej aukcji będzie można wylicytować nowiutki rower, który otrzymaliśmy od właściciela sklepu „rowerami.pl” Przemysława Dzyra, będącego jednocześnie wieloletnim wolontariuszem akcji – mówi szef włodawskiego sztabu orkiestry Piotr Misiura. Jego zdaniem takiej licytacji jeszcze w historii włodawskiej orkiestry nie było, dlatego podczas tegorocznej aukcji może on być prawdziwym przebojem. Obecny właściciel jednośladu powiedział Informacyjnej Agencji Samorządowej, że to ekskluzywny rower miejski w stylu retro, stylizowany na holenderską damkę, z 28-calowymi kołami i osprzętem. – Jest praktyczny, modny i wygodny, wręcz idealny jako środek transportu w coraz bardziej zatłoczonych miastach – mówi Przemysław Dzyr. Szacunkowa wartość tego jednośladu to około tysiąca złotych, a jego niedzielna licytacja rozpocznie się od… złotówki. 

rower no fuss 2 rower no fuss 3

Zainteresowani aukcją będą też mogli wylicytować kubek włodawskiej orkiestry, którego limitowaną edycję przygotowuje miejscowy fotograf Edward Stefański. Co roku podczas „wielkiego grania” jest tylko kilka takich naczyń. 

Główna impreza orkiestrowa tym razem odbędzie się na placu targowym przy ul. Sanguszki, a sztab ma swoją siedzibę w urzędzie miejskim. Przez cały dzień pieniądze do puszek we Włodawie i okolicach będzie zbierać 25 wolontariuszy, a podczas koncertu będzie można nie tylko posłuchać koncertów muzycznych, ale również obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego i kickboxingu oraz posmakować gorącego bigosu z kuchni polowej. 

specyfikacja:

Rower LIMIT NO FUSS.
Ekskluzywny rower miejski Maxim LIMIT NO FUSS – to praktyczny, modny i wygodny rowery idealny jako  środek transportu w coraz bardziej zatłoczonych miastach. Posiada kompletne oświetlenie i niezawodny osprzęt. Stylizowany na „holenderską” damkę.

Specyfikacja:
rama: Steel/ stal
widelec: Hi-ten
korby: Steel 38T
pedały: Feimin FP-833
wkład suportu: Thun Boogie
łańcuch: KMC Z-410
obręcze: Ryde V38
rozmiar koła: 28″
kierownica: Zoom F-223
wspornik kierownicy: Zoom F-223
wspornik siodła: Zoom SP-200
oświetlenie przód: IKZI
oświetlenie tył: IKZI
bagażnik: Steel tubular / Stalowy rurkowy
błotniki: Steel / Stalowy
podpórka: Ursus King alloy
rozmiary ram: 21″
ilość biegów: 1
waga: 16,2 kg

źródło: IAS

About TV Włodawa

20 odwiedzających teraz
1 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 12:01 am UTC
Ten miesiąc: 38 o godz. 07-03-2020 01:29 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC