Home / Na Sygnale / Okuninka : Odpowiedzą za posiadanie narkotyków
narkotyki

Okuninka : Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

22-latek z Lublina, 32- latek z Rejowca i 34-latek z Siedlec odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 32-latek będzie też odpowiadał za sprzedaż środków odurzających. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj pełniący służbę w Okunince policjanci z Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie w centrum miasteczka zauważyli mężczyznę trzymającego w ręku zawiniątko. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać i próbował ukryć trzymane w dłoni woreczki foliowe. Policjanci niezwłocznie podjęli próbę legitymowania i zabezpieczenia trzymanych przedmiotów. Jak się okazało w jednym z woreczków znajdował się biały proszek, w drugim zaś susz koloru zielonego.

W spodniach natomiast podczas przeszukania 22-latka z Lublina policjanci ujawnili też osmaloną fifkę, którą jak wykazało badanie palił wcześniej haszysz. W chwili zatrzymania mężczyzna był w stanie nietrzeźwości – miał blisko promil alkoholu w organizmie. Nie potrafił wyjaśnić skąd ma narkotyki. 22-latek został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych włodawskiej komendy. Usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających o wadze blisko 3 gramów. Poddał się dobrowolnie karze i po wykonaniu czynności został zwolniony. Tej samej nocy ten sam patrol policji zauważył w Okunince dwóch mężczyzn, między którymi dochodziło do transakcji polegającej na zakupie środków odurzających.

Nad ranem w centrum Okuninki 34-latek z Siedlec płacił 32-latkowi z Rejowca Fabrycznego za trzymany przez niego susz roślinny w postaci marihuany. 34-latek miał też przy sobie biały proszek o wadze  blisko grama, który po zbadaniu okazał się amfetaminą. 32-letni „diler” miał przy sobie przeszło 16 gramów marihuany. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś o ich losie zadecyduje

Prokurator.Za posiadanie narkotyków zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za ich sprzedaż do 10 lat pozbawienia wolności.

B.Sz

About TV Włodawa

25 odwiedzających teraz
0 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC