Home / Na Sygnale / Okradł dwa sklepy : Miały być zapasy na sylwestra.
wodka

Okradł dwa sklepy : Miały być zapasy na sylwestra.

Krasnostawscy policjanci bezpośrednio po kradzieży zatrzymali 19-latka, który kradł kartony alkoholu z terenu stacji paliw. Mężczyzna do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Jak wyjaśnił część skradzionego alkoholu spożył z kolegami, a pozostała partia miała być gwarancją dobrej zabawy sylwestrowej. Teraz odpowie za kradzież, grozi mu do 5 lat więzienia.
 
W wigilijną noc o godzinie 19 krasnostawscy policjanci patrolujący teren miasta, na jednej z ulic zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Niósł dwa kartonowe pudełka, które na widok policjantów odrzucił i próbował się oddalić. Stróże prawa natychmiast zatrzymali młodego mężczyznę. Sprawdzili też zawartość pudełek, były one wypełnione butelkami wódki. Zatrzymany młodzieniec, którym okazał się 19-letni krasnostawianin trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Stróże prawa ustalili, że 19-latek tej nocy dwukrotnie dokonał kradzieży alkoholu z terenu jednej ze stacji paliw powodując straty w kwocie 1500 złotych.
 
Po wytrzeźwieniu młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Jak wyjaśnił część alkoholu spożył z kolegami, a skradziona pozostała partia miała być gwarancją dobrej zabawy sylwestrowej. Za kradzież mienia kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.
 
M.S
zródło KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 21 o godz. 11:44 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC