Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / OH AHH w centrum Włodawy
erotyka

OH AHH w centrum Włodawy

Jęki, stękanie, okrzyki rozkoszy, skrzypiące niemiłosiernie łóżko – to nocne odgłosy dobiegające z jednego z mieszkań w kamienicy w samym centrum Włodawy, spędzające od blisko pół roku sen z powiek lokatorów. Ich zdaniem w lokalu każdej nocy odbywa się seksualna orgia. I to orgia bardzo głośna. 

- Albo kręcą filmy porno, albo zagnieździła się tam regularna agencja towarzyska – skarżą się mieszkańcy kamienicy przy al. Piłsudskiego, położonej w najbliższym sąsiedztwie miejskiego ratusza. – To niemożliwie, aby jedna para uprawiała seks tak głośno i w dodatku z takim natężeniem. Od ruchów frykcyjnych drżą ściany całej kamienicy!

Czy faktycznie budynek drży nocami w posadach? Tego nie wiemy. Za to jęki, stękania i skrzypienie, kojarzące się jednoznacznie z określoną, łóżkową czynnością słyszeliśmy. Wszystko dzięki nagraniu audio (bez video) telefonem komórkowym wykonanym przez jedną z lokatorek. Słuchowisko, a jakże, ostre i raczej tylko dla dorosłych. Mimo to, co do jego autentyczności nie wypowiadamy się. To mógłby potwierdzić tylko biegły i to dobrze zorientowany w temacie, posiadający bogate doświadczenie i stosowne uprawnienia, poparte urzędową pieczęcią.  

Źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

26 odwiedzających teraz
6 gości, 20 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 02:41 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC