Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Ogrodzili, utrudnili
ogrodzili-696x461

Ogrodzili, utrudnili

We Włodawie, w związku z organizacją sobotniego wieczornego koncertu religijnego, już w piątek rano ogrodzono plac wokół pomnika przy czworoboku. Znacznie to utrudniło pracę tamtejszym przedsiębiorcom. A wystarczyło plac ogrodzić dopiero w sobotę rano. – Przecież to nie koncert Pink Floyd, że trzeba dwa dni scenę rozstawiać – mówią zdenerwowani właściciele lokalnych sklepików, do których od piątku rano nie mogli dojechać dostawcy.

W sobotę (18 maja) o godz. 20.30 na placu przy pomniku obok czworoboku we Włodawie odbywał się koncert religijny w ramach misji ewangelizacyjnych – Muzyka z Mocą. To pierwsza włodawska edycja tej imprezy. Zgromadziła kilkaset osób, które w chrześcijańskie rytmy wprowadził zespół Razem za Jezusem.

Zacna impreza, ale centralny plac miasta odgrodzono dla pojazdów już w piątek z samego rana. Zdecydowanie utrudniło to pracę wielu sklepom położonym w zagrodzonej strefie, jak również dojazd do urzędu skarbowego. We wrześniu ub.r., podczas kiermaszu kulinarnego, urządzono identyczne „ułatwienia” dla sklepikarzy.

– Nie dość, że sam nie mogłem wyjechać, to jeszcze dostawcy nie mogli dowieźć mi towaru do sklepu – mówi rozżalony przedsiębiorca (nazwisko do wiadomości redakcji). – We wrześniu zrobiono to samo, choć strażnicy miejscy doskonale wiedzieli, że utrudniają nam pracę. I nic to nie dało. Na dodatek przez cały piątek na tym ogrodzonym placu praktycznie nic nie robiono, poza rozstawieniem sceny.

Trudno też było wcześniej znaleźć gdziekolwiek informację, że przez dwa dni będzie inna organizacja ruchu. Nie było takiej ani na stronie ratusza, ani straży miejskiej.

źródło: Nowy Tydzień

About TV Włodawa

37 odwiedzających teraz
1 gości, 36 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 10:52 pm UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC