Home / Sport / Od MLKS do KP Włodawianka 1923
wlodawianka

Od MLKS do KP Włodawianka 1923

Krążą plotki. ze Włodawianka  ma zostać zlikwidowana?

Ryszard Nilipiuk: – Dementuje wszelkie plotki opowiadane w mieście,ze dążymy do likwidacji klubu Wręcz przeciwnie. za rok mamy jubileusz 90-lecia I chcielibyśmy, aby drużyna piłkarska pozostała w rozgrywkach IV ligi. Z okazji jubileuszu planujemy również szereg atrakcji dla wszystkich kibiców Poczyniono wiele kroków, aby jubileusz był ważnym wydarzeniem społecznym we Włodawie.

Piłkarze w rudzie jesiennej nie zachwycili. Co było przyczyna,?

RN -Patrząc na skład personalny naszej drużyny mogę stwierdzić. Ze grała w miarę swoich możliwości Przypomnę, ze przed tym sezonem drużynę opuściło kilku zawodników m in. Tomek Borys • powrót do Chełmianki. Łukasz Gołąb – kontuzja. Arek Staszczak • wypożyczenie na prośbę zawodnika do Stali Kraśnik, Piotr Roczon • powrót do Górnika Łęczna. Michał Budzyński – brak zgody Jagiellonii Białystok na grę w naszym zespole. za transfer definitywny musielibyśmy zapłacić ponad 9 tys. zł Do tego doszły kontuzje czołowych zawodników   Grzegorza Bornusa. Norberta Zdolskiego Pawła Soroki oraz kartki Wojtka Więcaszka. Mam nadzieje. Ze na wiosnę drużyna zostanie wzmocniona. I mimo wszystko pozostaniemy w szeregach IV ligowców. Cieszy postawa kilku młodych zawodników, którzy z powodzeniem wykorzystali I dobrze zaprezentowali się w drużynie IV ligowej. Mam na myśli Macka Żakowskiego czy Łukasza Bartnika.

-Zapaśnicy nie sa, już w klubie. Środowisko tenisa stołowego podzielone. Co dalej z MLKS.

- Sekcja zapasów utworzyła nowe stowarzyszenie I będą, działać jako klub jedno sekcyjny. Ich zamiary wspiera prekursor włodawskich zapasów Zenon Nizioł. Chcemy rozstać się w dobrej atmosferze kibicując sobie nawzajem Jeżeli chodzi o tenis stołowy, który został wcielony w struktury klubu w lipcu 2010 roku. I w te| chwili funkcjonuje również UKS MOSiR Włodawa z sekcja. tenisa stołowego Andrzej Kozieradzki. legenda włodawskiego tenisa, który wskrzesił tenis stołowy we Włodawie I był przez wiele lat trenerem w Niemczech nie pasował do koncepcji pani Bożeny Hamziuk. Pojawienie się w zarządzie klubu pani Hamziuk spowodowało nieporozumienie w gronie zarządu. Zniechęcony jej działaniami rezygnacje z dalszej pracy w zarządzie złożył Darek Koziej Pani Hamziuk, która pojawiła się w sporcie zupełnie znikąd zachowywała ‚się tak jakby miała wszelką mądrość na działalność w sporcie. Wyrazem nieporozumień w zarządzie była również chęć odejścia prezesa Sławka Kazuro. Jej propozycja aby pobory dla trenera tenisa stołowego wywindować do kwoty 1800 zł miesięcznie zasługuje na kpine (w 2010 r zaczynał od kwoty ok 400 zł) Whistorii Włodawianki zbliżonych pieniędzy me zarabiali nigdy tak wybitni trenerzy jak (p. Edmund Świtka czy Zenon Nizioł. To tylko jeden z powodów, ze my w zarządzie nie mieliśmy wspólnego zdania. Od kilku lat praktycznie wszystkie kluby występujące w IV lidze I wyżej są klubami jedno sekcyjnymi

Jakie są więc plany na przyszłość?

- 6 grudnia mamy walne zebranie klubu i sekcja piłki nożnejpostawi wniosek. aby klub zmienił nazwę na Klub Piłkarski Włodawianka 1923. z zachowaniem tradycji, osiągnięć raz poszanowania wszystkich osób którzy są. całym sercem za włodawska. piłka, Na prośbę sekcji zapasów zagłosujemy również za przejściem zawodników, trenerów i całego sprzętu sportowego do nowego stowarzyszenia pod nazwa, Zapasy Włodawa. Uważam również. Ze wszyscy tenisiści powinni propagować swoją dyscyplinę przy MOSiR Włodawa.

- Na walnym dojdzie do wyboru nowych władz Dotychczasowy wiceprezes d.s. piłki nożnej Ryszard Nilipiuk szykuje się na kolejną kadencje?

Chciałbym. aby naszym liderem w wyborach był Darek Koziej. Jego zaangażowanie organizacyjne, a zwłaszcza finansowe pozwalało przez lata na w miarę normalne funkcjonowanie Ja osobiście nie będę startował do nowych władz klubu Włodawianka. , ale będę do dyspozycji, I o ile będzie taka wola zarządu. będę  wspierał m in w charakterze spikera I Innych spraw powierzonych przez władze klubu Chce również podkreślić. Ze członkowie zarządu nie pobierali żadnego wynagrodzenia. nasza praca była społeczna Dziwną rzeczą jest, Ze przed każdymi wyborami przybywa nam nagle chęć bycia członkiem klubu. Tylko że ta aktywność szybko gaśnie w przypadku niekorzystnych wyborów. Lista z nowymi członkami znów przed wyborami pojawiła się w klubie. Mówi się , że we Włodawie nie było by IV ligi piłkarskiej , gdyby nie wsparcie kibiców.

Chciałbym podziękować kibicom Cmentarii za dotychczasowy doping , a wszystkim pozostałym fanom za wspieranie swoją obecnością drużyny na meczach. Większą frekwencję na spotkaniach IV ligi ma tylko zespół Hetman Zamość.

 

źródło: nowy tydzień (ad)

 

 

 

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC