Home / Obchody Dnia 1 Maja w Warszawie
sld 3

Obchody Dnia 1 Maja w Warszawie

SLD i OPZZ zorganizowały wspólne obchody święta pracy. 1 maja 2012 roku w Warszawie ruszył pochód, w którym brało udział ponad 20 000 osób.

Do tłumnie zgromadzonych świętujących jako pierwszy przemówił Jan Guz, Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Zaznaczył, że obecny rząd można nazwać „śmieciowym” ponieważ nie zrobił nic, by zlikwidować te z form zatrudnienia, które są wstydem dla pracownika i pracodawcy. Dość umów śmieciowych – krzyczał jeden z prowadzących imprezę. Pochód otworzył też Leszek Miller, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dziś jest święto nas wszystkich, ludzi pracy. Dla tych oligarchów z rządu i ich współkoalicjantów z pałaców mamy propozycję – trzecią stawkę podatkową na poziomie 50% – powiedział Przewodniczący SLD.
Pochód przeszedł ulicami Warszawy i zatrzymał się na pikniku rodzinnym w parku przy ulicy Rozbrat. Dla młodych grał na specjalnej platformie DJ Adamus, a na stoiskach przygotowano wiele atrakcji dla uczestników pochodu. Nie zabrakło dobrej muzyki i przysmaków zdrowej kuchni.
W uroczystościach udział wzięli również mieszkańcy naszego miasta, którzy wspólnie z członkami włodawskiego SLD, wyruszyli do Warszawy autokarem. To, jak reprezentowaliśmy Włodawę, mogą Państwo obejrzeć w foto-galerii.
Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w uroczystościach i zapraszam do kolejnych wspólnych przedsięwzięć. Ze swojej strony mogę obiecać, że takowych nie zabraknie.
Pozdrawiam wszystkich

Wiesław Muszyński – Przewodniczący Rady Powiatowej SLD we Włodawie

 

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
1 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC