Home / Aktualności / O bezpieczeństwie z rodzicami rodzin zastępczych
1389530808981

O bezpieczeństwie z rodzicami rodzin zastępczych

1389530808981Policjanci spotkali się z rodzicami rodzin zastępczych i ich dziećmi. Celem spotkania było przedstawienie rodzicom i ich pociechom zagrożeń z jakimi mogą się spotkać w czasie ferii oraz  podczas całego roku. W zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie spotkaniu wziął również udział przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włodawie.
 
 
Włodawscy policjanci wspólnie z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włodawie spotkali się wczoraj z rodzicami rodzin zastępczych i ich dziećmi. Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie.
Podczas blisko trzy godzinnego spotkania wszyscy dowiedzieli się jakie zachowania są przestępstwem i jaka kara za nie grozi. Ponadto uczestnicy spotkania obejrzeli materiał filmowy obrazujący problemy osób uzależnionych od narkotyków i dopalaczy. Stróże prawa przybliżyli również zagrożenia karne za posiadanie i udzielanie środków odurzających, a przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej omówił konsekwencje zdrowotne ich zażywania.
Ponadto w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci przestrzegli wszystkich przed nieodpowiedzialnymi i niebezpiecznymi działaniami, które mogą doprowadzić do nieszczęścia. W celu lepszego uświadomienia niebezpiecznych sytuacji na koniec spotkania stróże prawa wyświetlili zgromadzonym osobom film przedstawiający tragiczne konsekwencje nierozważnych zachowań.
 
D.E. KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 08:10 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC