Home / Na Sygnale / Nowe, nieoznakowane radiowozy trafiły do lubelskich policjantów
kwp nowe fury

Nowe, nieoznakowane radiowozy trafiły do lubelskich policjantów

Wczoraj pięć nowych, nieoznakowanych radiowozów m-ki Opel Insignia przekazanych zostało lubelskim policjantom. Nowe radiowozy wyposażone w videorejestratory będą wykorzystywane przez drogówkę do walki z nieodpowiedzialnymi kierowcami, którzy przez zamiłowanie do nadmiernej prędkości, często stwarzają poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Już wkrótce mundurowi z komend: w Białej Podlaskiej, Lublinie, Chełmie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskiem rozpoczną służbę na drogach, by dbać o bezpieczeństwo kierowców.
         
Lubelscy policjanci otrzymali nowe radiowozy w ramach realizowanego przez Komendę Główną Policji projektu „ Techniczne wzmocnienie Policji w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.
        
Nieoznakowane Insignie to samochody typu sedan z silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra. Prędkość maksymalna 242 km/h, 7,6 sekundy do setki, 220 koni mechanicznych to podstawowe parametry nowych opli.
        
Prędkość maksymalna 242 km/h, 7,6 sekundy do setki, 220 koni mechanicznych to parametry najnowszych, nieoznakowanych radiowozów m-ki Opel Insignia wyposażonych w wideorejestratory. 5 takich „maszyn” otrzymała właśnie  lubelska Policja.  Już wkrótce mundurowi z komend: w Białej Podlaskiej, Lublinie, Chełmie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskim rozpoczną służbę na drogach naszego województwa. Nowe radiowozy zakupione zostały w ramach realizowanego przez Komendę Główną Policji projektu „ Techniczne wzmocnienie Policji w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

                                                                                       Zobacz Film

                                                                                         Zobacz Zdjęcia
źródło KWP

About TV Włodawa

7 odwiedzających teraz
1 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC