Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Nowe, nieoznakowane radiowozy trafiły do lubelskich policjantów
kwp nowe fury

Nowe, nieoznakowane radiowozy trafiły do lubelskich policjantów

Wczoraj pięć nowych, nieoznakowanych radiowozów m-ki Opel Insignia przekazanych zostało lubelskim policjantom. Nowe radiowozy wyposażone w videorejestratory będą wykorzystywane przez drogówkę do walki z nieodpowiedzialnymi kierowcami, którzy przez zamiłowanie do nadmiernej prędkości, często stwarzają poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Już wkrótce mundurowi z komend: w Białej Podlaskiej, Lublinie, Chełmie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskiem rozpoczną służbę na drogach, by dbać o bezpieczeństwo kierowców.
         
Lubelscy policjanci otrzymali nowe radiowozy w ramach realizowanego przez Komendę Główną Policji projektu „ Techniczne wzmocnienie Policji w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.
        
Nieoznakowane Insignie to samochody typu sedan z silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra. Prędkość maksymalna 242 km/h, 7,6 sekundy do setki, 220 koni mechanicznych to podstawowe parametry nowych opli.
        
Prędkość maksymalna 242 km/h, 7,6 sekundy do setki, 220 koni mechanicznych to parametry najnowszych, nieoznakowanych radiowozów m-ki Opel Insignia wyposażonych w wideorejestratory. 5 takich „maszyn” otrzymała właśnie  lubelska Policja.  Już wkrótce mundurowi z komend: w Białej Podlaskiej, Lublinie, Chełmie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskim rozpoczną służbę na drogach naszego województwa. Nowe radiowozy zakupione zostały w ramach realizowanego przez Komendę Główną Policji projektu „ Techniczne wzmocnienie Policji w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

                                                                                       Zobacz Film

                                                                                         Zobacz Zdjęcia
źródło KWP

About TV Włodawa

26 odwiedzających teraz
2 gości, 24 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 01:15 am UTC
Ten miesiąc: 36 o godz. 10-04-2022 01:15 am UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC