Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / NIETRZEŹWY I BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA WIÓZŁ SYNA DO PRACY
policja 10

NIETRZEŹWY I BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA WIÓZŁ SYNA DO PRACY

Kierujący saabem uciekał policjantom i wpadł do rowu. Okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie i cofnięte uprawnienia do kierowania. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, jazdę bez uprawnień oraz popełnione wykroczenia.

Dziś ok. godz. 6 policjanci włodawskiej patrolówki na ul. Okunińskiej we Włodawie podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej pojazdu marki Saab. Kierujący na widok policjantów przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci na sygnałach ruszyli w pościg. Saab jechał z bardzo dużą prędkością, nie reagował na wydawane sygnały, nie zatrzymał się na znaku stop, a po chwili kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Za kierownicą saaba siedział 45-letni mieszkaniec Włodawy, a z nim jako pasażer jechał jego 20-letni syn. Mężczyźni nie doznali żadnych obrażeń. Podczas rozmowy policjanci wyczuli od 45-latka wyraźną woń alkoholu. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie, jak również, że nie ma prawa jazdy bo uprawnienia zostały mu cofnięte z powodów zdrowotnych.

Mimo to mężczyzna w dalszym ciągu posługiwał się prawem jazdy, które był zobowiązany zdać do Starosty. 45-latek tłumaczył mundurowym, że wiózł syna do pracy, a do kontroli się nie zatrzymał  bo wiedział, że jest nietrzeźwy zaś o tym, że cofnięto mu uprawnienia do kierowania nie widział. Policjanci zatrzymali my prawo jazdy,  zaś jego pojazd  trafił na parking strzeżony.

45-latek wkrótce odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień za co grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności – odpowie także za popełnione wykroczenia.

B.SZ.

About TV Włodawa

27 odwiedzających teraz
4 gości, 23 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 10:57 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC