Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Nietrzeźwy 50-latek groził wysadzeniem mieszkania w bloku.
gaz

Nietrzeźwy 50-latek groził wysadzeniem mieszkania w bloku.

gazDzisiaj policjanci doprowadzą na przesłuchanie do Prokuratury 50-letniego mężczyznę, który podczas rodzinnej awantury rozszczelnił butlę gazową i groził wysadzeniem mieszkania w bloku. Nietrzeźwy 50-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.
Policja na interwencję przy ul. Sikorskiego została wezwana tuz przed północą. Dzwoniąca kobieta poinformowała dyżurnego, że właśnie udało się jej uciec z mieszkania, w którym nietrzeźwy mąż odłączył przewody od butli gazowej, odkręcił zawór i groził wysadzeniem mieszkania.
Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał 50-letniego męża kobiety w momencie, kiedy próbował wyjść z bloku. Kiedy policjanci ze strażakami weszli do mieszkania czuć w nim było silną woń gazu. Po przewietrzeniu pomieszczeń i sprawdzeniu stężenia gazu, strażacy stwierdzili, że zagrożenia już nie ma i pozwolili zawiadamiającej wrócić do mieszkania.
50-latek, który miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj będzie doprowadzony na przesłuchanie do bialskiej Prokuratury. Policjanci będą wnioskowali o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego.
KWP

About TV Włodawa

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 15 o godz. 02:05 am UTC
Ten miesiąc: 22 o godz. 10-01-2022 07:53 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC