Home / Na Sygnale / Nieoświetlonym ciągnikiem na „podwójnym gazie”
Obraz 093

Nieoświetlonym ciągnikiem na „podwójnym gazie”

Kierujący Hondą podczas wyprzedzania innego pojazdu zderzył się czołowo z nietrzeźwym kierowcą ciągnika. Ciągnik poruszał się bez oświetlenia i ubezpieczenia. 37- latek z Hondy trafił do włodawskiego szpitala.
 
            Wczoraj dyżurny włodawskiej Komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Kolonia Kaplonosy. Skierowani na miejsce wypadku policjanci ustalili, iż kierujący samochodem marki Honda Civic 37- latek podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka nieoświetlonym ciągnikiem rolniczym kierowanym przez 27- letniego mieszkańca Włodawy.

 

 

Kierowca Hondy trafił do włodawskiego szpitala, gdzie stwierdzono u niego drobne i powierzchowne obrażenia ciała. Badanie stanu trzeźwości kierowcy ciągnika wykazało, iż był nietrzeźwy w chwili zdarzenia – miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zderzenia nie doznał żadnych obrażeń. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Za kierowania w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 27- latek będzie też odpowiadał za popełnione wykroczenia dotyczące spowodowania kolizji, braku oświetlenia i ubezpieczenia pojazdu. Sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie.

 

 

źródło: KWP
BCH

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
0 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC