Home / Na Sygnale / Nielegalni imigranci
bug1

Nielegalni imigranci

bug1Na łódce przekroczyli granice Policjant jest policjantem nawet po służbie. Udowodnił to jeden z funkcjonariuszy włodawskiej komendy. Zatrzymał 31-letniego mężczyznę, który nielegalnie przekroczył granicę państwa. Palestyńczyk przedostał się z Białorusi do Polski, pokonując łódką graniczny Bug. Wpadł teżjego kompan.
W Środę(13 lutego) tuż przed godz.21. dyżurny włodawskiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony przez Placówkę Straży Granicznej we Włodawie
o nielegalnym przekroczeniu granicy państwa przez dwie osoby. Mężczyżni, w wieku 24 oraz 31 lat, pod osłoną nocy przepłynęli graniczny Bug, a następniepróbowali przedostać się w głąb kraju. Pierwszego nielegalnego imigranta funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na terenie Włodawy - mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Do poszukiwań włączyli się również policjanci, którzy obstawili trasy wylotowe z miasta.-Kilkanaście minut po godz. 21.policjant w czasie wolnym od służby. zauważył w Susznie mężczyzn?, który próbował zatrzymywać pojazdy. Spostrzegł.że autostopowicz jest bez kurtki i butów.Skontaktował się z jednostką i usłyszał.ze Straż Graniczna poszukuje człowieka,który nielegalnie przedostał się? do Polski.
Po tej informacji zawrócił i zabrał do auta bosego mężczyznę. Zawiózł go prosto do komendy - relacjonuje Daniel Eustrat,rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.Zabrany przez policjanta mężczyzna okazał się poszukiwanym przez Straż Graniczną cudzoziemcem. 31-latek byt przemoknięty i wyziębiony. On i jego wcześniej zatrzymany kompan otrzymali pomoc medyczną we włodawskim szpitalu. Obaj imigranci zgłosili chęć złożenia wniosku o nadanie im statusu uchodźcy.

                                                                  źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

18 odwiedzających teraz
0 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 32 o godz. 10:22 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC