Home / Aktualności / Nie mieli litości – Włodawianka – Roztocze 7:1
lks roztocze

Nie mieli litości – Włodawianka – Roztocze 7:1

Jak chcą, to potrafią. Piłkarze Włodawianki w meczu przeciwko Roztoczu pokazali, że wiedzą, jak się kopie piłkę i pewnie rozgromili rywala. Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni Marka Droba natarli na przeciwnika. I już w 2 min. na listę strzelców wpisał się najlepszy tego dnia na boisku Norbert Zdolski.

Kilka minut później Zdolski został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza gości i sędzia nie miał innego wyjścia, jak podyktować jedenastkę. Jej pewnym egzekutorem okazał się Grzegorz Bornus. W 11 min. Zdolski strzałem głową po dośrodkowaniu Kuczyńskiego zdobył trzeciego gola i tym samym bardzo szybko odebrał gościom ochotę do gry. – Choć w szybkim tempie zdobyliśmy trzy gole, dalej atakowaliśmy i stwarzaliśmy groźne sytuacje – mówił po meczu trener Włodawianki Marek Drob. – Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisali się Mikulski i Kuczyński, ale tych goli mogło paść więcej. Trafiliśmy na słabo dysponowanego przeciwnika i cieszę się, że potrafiliśmy to wykorzystać. Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa.

Roztocze odpowiedziało tylko jednym, jak się później okazało, honorowym trafieniem. Po zmianie stron dominacja Włodawianki dalej nie podlegała żadnej dyskusji, ale piłkarze trenera Droba, spokojnie rozgrywali piłkę, szukając okazji do szybkiego ataku. Gole padły w końcówce, a na listę strzelców wpisali się ponownie Zdolski, który ustrzelił hat-tricka oraz Chaciówka. Włodawianka, mimo że grała bez swojego lidera Wojciecha Więcaszka i bez Rafała Musza bez problemów poradziła sobie z broniącym się przed spadkiem Roztoczem. W sobotę 13 października włodawskich piłkarzy czeka o wiele trudniejszy egzamin. Zespół trenera Droba zagra na boisku lidera – AMSPN Hetmana Zamość.

ZDJĘCIA Z MECZU

WŁODAWIANKA – ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN 7:1 (5:1)
1:0 – Zdolski (2), 2:0 – Bornus (9 karny), 3:0 – Zdolski (11), 4:0 – Mikulski (26), 4:1 – Waga (35), 5:1 – Kuczyński (42), 6:1 – Zdolski (87), 7:1 – Chaciówka (90).
WŁODAWIANKA: Struk – Kruk, Nielipiuk, Pruszkowski, Kuczyński, Mikulski (68 Chełmicki), Bornus (66 Kopczewski), Żakowski, Kępiński, Chaciówka, Zdolski.
ROZTOCZE: Zakrzewski – Sawic, Misiarz, Mazur, Albingier, Waga, Lipiec Piotr, Lipiec Paweł, Michoński, Wróbel, Szyduk

źrodło: lubgol.pl, Nowy tydzień , włodawianka.pl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

5 odwiedzających teraz
1 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC