Home / Aktualności / Natalia Jańczak na Gali Zawodowej, Rusiecka jedzie do Bośni !
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Natalia Jańczak na Gali Zawodowej, Rusiecka jedzie do Bośni !

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJuż 15 Czerwca w Rzeszowie odbędzie się gala Zawodowa z cyklu PLMMA EXTRA – gdzie zobaczymy walki na zasadach UFC w pełnym wymiarze czasowym rund i w full contakcie. Zawodnicy po raz pierwszy w rzeszowskim oktagonie będą używali technik uderzeń łokciami, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności widowiska. To świetna okazja do promocji młodych talentów, jakie niewątpliwie spotykamy na swej drodze.

Natalia Jańczak Handbud Team zawalczy w formule K-1 w kat 60 kg z zawodniczką gospodarzy Edyta Skrzeszowską z Spartakusa Rzeszów, będzie to debiut zawodowy Natalii wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski w kickboxingu.

Edyta Skrzeszowska ma za sobą już cztery zawodowe pojedynki w K-1, walczy u siebie i do tego nie po raz pierwszy w klatce, ale za naszą Natalia przemawia fakt że walczyła z wieloma bardziej utytułowanymi zawodniczkami i ma twardą psychikę. Mimo że jedziemy do jaskini lwa postaramy się o niespodzianką, mało czasu na przygotowanie ale ja znam Natkę to prawdziwa wojowniczka i na pewno nie odpuści, trzymajcie Państwo kciuki – Pozdrawiamy ” Powiedział trener Natalii Sylwester Protas.

Galę z Rzeszowa będzie transmitować Orange Sport w telewizji satelitarnej !!!

Czeka nas ciekawe show: Karta Główna składa się z 8 walk zawodowych, Bajor, Niedziałkowski, Kopytowski, Grzebyk, Biłas, Tatarek, Maroń, Selwa, to ekipa „Polskich Wilków”, nazwiska „Białoruskich Niedźwiedzi” ujawnimy niebawem, karta preeliminacyjna z walkami kobiet trwająca już na godzinę przed galą na żywo, mecz Polska vs. Białoruś, szereg atrakcji, a galę poprowadzi znany wszystkim z „M jak miłość” Jacek Lenartowicz. Dobrze o bilet zadbać wcześniej, by nie stać potem w kolejkach – sprzedaż wejściówek rusza 26.05.2013.” – żródło MMA Rzeszów .

W tym samym Czasie Beata Rusiecka po sukcesie w Mistrzostwach Polski wyjedzie do Bośni i Hercegowiny ponieważ tam w miasteczku Tesanj odbedzie sie Balkan Open Kickboxing Cup tzw Puchar Europy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Beata Rusiecka wystąpi w kat 48 kg low kick.

„Zdecydowaliśmy sie na ten krok mimo małych zasobów pieniężnych żeby przypieczętowac powołanie Beaty do Kadry Narodowej i nabrać doświadczenia przed zbliżającymi sie Mistrzostwami Europy.”

Te dwa wyjazdy nie były by możliwe gdyby nie Pan Wiesław Blicharski wieloletni sponsor włodawskich fighterów oraz innych ludzi związanych w przeszłości ze sportem.

OLZKB oraz

sekcja Kickboxingu i Boksu

Skorpion

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
0 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC