Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Nadmierna prędkość i nieuwaga przyczyną zdarzeń drogowych
policja predkosc

Nadmierna prędkość i nieuwaga przyczyną zdarzeń drogowych

W miniony weekend doszło do dwóch zdarzeń drogowych w powiecie włodawskim. W sobotę 38-letni mieszkaniec Włodawy poruszając się z nadmierna prędkością  stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w przydrożnym rowie. Znajdował się pod wpływem alkoholu. Przyczyną drugiego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez rowerzystę. Sprawcy obydwu kolizji poniosą konsekwencje spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. 

W sobotę ok. godz. 13:30 doszło do zdarzenia drogowego w m. Orchówek. Włodawscy policjanci Ruchu Drogowego ustalili, ze kierujący pojazdem Citroen Berlingo w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie tego, pojazd zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący znajdował się pod wpływem alkoholu. 

Do drugiego  zdarzenia drogowego doszło wczoraj w m. Wola Uhruska. Policjanci ustalili, ze rowerzysta 30-letni mieszkaniec gm. Wola Uhruska doprowadził do zderzenia z pojazdem VW Passat nie udzielając mu pierwszeństwa przejazdu. Uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń. 

Sprawcy zdarzeń drogowych poniosą konsekwencje za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Dodatkowo, 38-letni mieszkaniec Włodawy odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu, za co grozi kara aresztu lub grzywna. 

źródło: KPP E.T. 

About TV Włodawa

27 odwiedzających teraz
1 gości, 26 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 06:50 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC