Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Motorówki dla wszystkich
motorowka_roksana_3

Motorówki dla wszystkich

W tym roku wszyscy, którzy złożyli wnioski o pozwolenie na używanie lodzi motorowych na Jeziorze Białym w Okunince, otrzymali zgodę. Skrócono jednak czas pływania motorówek po akwenie. 

W poprzednich latach nie wszystkim zarząd powiatu włodawskiego wydawał taką zgodę. Tym razem nie wyróżniano nikogo i pozytywnie rozpatrzono wszystkie wnioski, które do starostwa wpłynęły. Łodzi motorowych na jeziorze używać będą mogli: Robert Liberek z Radomia, Ryszard Iwanowski z Włodawy, Marta Sawosz z Włodawy, Włodzimierz Lisowski z Włodawy, który dostał także pozwolenie na łódź „Viking”, oraz Sławomir Kazuro z Włodawy, Ośrodek Wczasowy „Świtezianka” i Marek Paczkowski z Lublina.

Natomiast Kolo Polskiego Związku Wędkarskiego z Włodawy zwróciło się do władz powiatu, aby skróciły okres pływania łodzi po jeziorze. Zarząd przychylił się do prośby. W sezonie letnim motorówki będą mogły pływać po jeziorze tylko do godziny 18.

Źródło: SUPER TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:54 am UTC
Ten miesiąc: 22 o godz. 10-01-2022 07:53 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC