Home / MOSiR zajął szalet
szalet wlodawa

MOSiR zajął szalet

Część biur Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie miała siedzibę w piwnicach ratusza, w pomieszczeniach przy Orliku, w hoteliku obok powstającego właśnie basenu. Teraz mieści się w… miejskim szalecie.

MOSiR ma problemy z „zakwaterowaniem” od czasu rozpoczęcia modernizacji hali i budowy miejskiego basenu. Na ten czas biura ośrodka przeniesiono do podziemi ratusza, ale szkopuł w tym, że w pomieszczeniach tych nie ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pracowników, o powierzchni magazynowej już nie wspominając. Dlatego w siedzibie Urzędu Miasta założono tylko główne biuro. Reszta zakwaterowana została przy Orliku, który na szczęście dysponuje kompleksową bazą z szatniami i zapleczem socjalnym. I tak udało się przeczekać zimę. Przyszła jednak wiosna, a wraz z nią Orlika trzeba było udostępnić mieszkańcom, więc MOSiR musiał się wyprowadzić. Wybór padł na stary hotelik obok budowanej pływalni. Jednak i tam pracownikom ośrodka nie było dane dłużej zagrzać miejsca, bo budynek przeznaczono do wyburzenia, w związku z czym odcięto wszystkie media. Ostatnia lokalizacja MOSiR-u jest dość nietypowa, bo część biur ośrodka mieści się obecnie w… szalecie miejskim, który przez niespodziewanych gości nie może pełnić swojej funkcji. – Chcieliśmy wynająć pomieszczenia w budynku gimnazjum, ale ubiegła nas biblioteka – mówi Janusz Urbański, dyrektor MOSiR-u. – Szukaliśmy więc lokali prywatnych, ale żaden z nich nie spełnił naszych oczekiwań, no i trzeba by było za nie płacić, dlatego też po rozmowach z burmistrzem zapadła decyzja o umieszczeniu części naszego sprzętu i pracowników w budynku przy ul. Jana Pawła II – wyjaśnia Urbański. – Tutaj znaleźliśmy najlepsze warunki dla naszych pracowników, pomieszczenia są nowe, do dyspozycji mamy kabiny prysznicowe i całe zaplecze. Planowo zostaniemy tu do końca czerwca, więc myślę, że od początku lipca szalet miejski zostanie udostępniony do użytku – dodaje dyrektor.

Nie wiadomo jednak, czy dyrektor Urbański wziął pod uwagę fakt, że budowa basenu nie skończy się – jak to pierwotnie planowano – w czerwcu, ale najprawdopodobniej we wrześniu albo październiku. Gdzie więc w tym czasie podzieje się MOSiR?               

PS Według zapewnień włodawskiego magistratu co najmniej jedna toaleta publiczna w mieście miała zacząć działać od marca b.r.

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

16 odwiedzających teraz
2 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 08:59 am UTC
Ten miesiąc: 28 o godz. 02-02-2023 08:59 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC