Home / Modrzak pomaga Izie !
IZA

Modrzak pomaga Izie !

W dniu 1 czerwca 2012 roku odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez Komitet Pomocy Izie Wach. Celem tej imprezy było, zebranie pieniędzy na rehabilitację Izy, która ucierpiała w wypadku samochodowym.

Niestety pogoda nie dopisała tej imprezie, ale humory organizatorów i uczestników rozgrzewały wszystkich. Wśród licznych atrakcji znalazły się :nauka wspinaczki na ściance w Modrzaku, pokaz „ SGO” Włodawa, zawody strzeleckie, zabawy dla dzieci z nagrodami, kiermasz prac wykonanych przez młodzież i nauczycieli, szkoła tańca prowadzona przez ZTL „Polesie” i wiele innych. Podczas imprezy odbyła się zbiórka pieniędzy dla Izy na dalsze leczenie. O godzinie 18 rozpoczęły się koncerty charytatywne, w których wystąpili następujący artyści: Ulica Wyzwolenia, Kasza, STP, Sinsen, i wielu innych artystów.

 

Pomiędzy tymi koncertami odbyło się przekazanie pieniędzy od KL. IIB z II LO we Włodawie im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dla Izy. Po otrzymaniu tego prezentu Iza podziękowała wszystkim, a szczególnie Panu Jarosławowi Pogonowskiemu, za pomoc i wsparcie w trudnym dla niej czasie. Impreza trwała do późnych godzin nocnych.

TV Włodawa : K.P.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

54 odwiedzających teraz
0 gości, 54 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 55 o godz. 03:47 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 02-07-2023 03:47 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC