Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Mistrzostwa zapaśników o puchar burmistrza
zapasy dorosz

Mistrzostwa zapaśników o puchar burmistrza

Włodawa będzie w sobotę 17 maja areną zmagań najlepszych młodych zapaśników w regionu. O 9.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczną się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów w Zapasach w Stylu Wolnym.

Walkę o główne trofeum, którym będzie puchar burmistrza Włodawy, zapowiedziało ponad 100 młodych zapaśników nie tylko z Lubelszczyzny, ale również województwa podkarpackiego. Swoich przedstawicieli będą mieć m.in. kluby sportowe z Chełma, Krasnegostawu, Kraśnika, Lublina, Łęcznej, Spiczyna, a nawet z Rzeszowa.

Miejski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Zapasy-Włodawa” będzie reprezentować kilkunastu zapaśników, wśród których są kandydaci do medali. Trenerzy włodawskich sportowców liczą na dobre występy m.in.: Konrada Rusińskiego, Adama Gaja, Ernesta Dorosza, Dawida Błaszkiewicza, Rafała Litwiniuka czy Kamila Zająca.

Do kibicowania zawodnikom zapraszają: MLUKS „Zapasy-Włodawa”, Miasto Włodawa, Lubelski Związek Zapaśniczy w Chełmie, Urząd Marszałkowski w Lublinie i Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie.

Sobotnie zawody są elementem przygotowań do ogólnopolskich zawodów zapaśniczych Ludowych Zespołów Sportowych, które również odbędą się we Włodawie, na początku czerwca.

źródło: IAS

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
5 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC