Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Marcin Pożniak na DKW Fight Night 1 „Dziki Wschód”
pozniak vs ostasz

Marcin Pożniak na DKW Fight Night 1 „Dziki Wschód”

„10 lutego w chełmskiej hali  MOSiR odbędzie się debiutancka gala organizacji MMA pod nazwa DKW Fight Night 1 „Dziki Wschód” W gali weźmie udział czołówka lokalnych zawodników z klubów Fabryka Sportu Chełm, K-1 Lublin oraz BJJ Pankration Włodawa.

Walki pół zawodowe odbęda sie na dystansie 3×3 min zaś karta główna z walkami zawodowymi odbędzie się na dystansie 3×5 min.
Na gali zobaczymy takich zawodników jak Kamil Mękal, Kamil Woszczyński, Angelika Sobczyk oraz genialnie walczący zawodnik Rafał Kijańczuk. Wszyscy wymienieni na co dzień trenują pod okiem Kamila Mierzwy oraz Marcina Poźniaka w Fabryce Sportu Chełm. Zmierzą się oni z zaodnikami z Zamościa, Krakowa, Katowic, Łodzi oraz Lublina. Na pewno jedną z ciekawszych walk będzie pojedynek chełmianina Grzegorza Stelmasiewicza z Gruzinem Gieorgim Esjawą. Obaj chcą pokazać swoją wyższość w oktagonie i zapewne nie pozostawią weredyku do rozstrzygnięcia sędziom.
Walki wieczoru to pojedynek reprezentanta Włodawy, założyciela i głównego trenera BJJ Pankration Włodawa z Markiem Ostaszem z Zamościa. Marcin powraca do zawodowych pojedynków po czterech latach i nie pozostawia złudzeń, że chce jeszcze nie raz pokazać swoje doświadczenie wygrywając pojedynki.
Główną walką wieczoru będzie starcie Rafała Kijańczuka z Fabryki (rekord amatorski 19-1) z Krakusem- Ireneuszem Strawą. Rafał jest utalentowanym zawodnikiem i twardzo tąpając po ziemi wchodzi na zawodowy rynek mieszanych sportów walki.
Tego wieczoru w Chełmie nie zabraknie emocji i każdy kto interesuje się sportami walki znajdzie dla siebie coś ciekawego w karcie walk.
Bilety są do nabycia we Włodawie w punkcie Epaka oraz Siłowni Krzepa oraz w Chełmie w Fabryce Sportu i Centrumsportu.pl „
Bilety na starcie jedynego reprezentanta Włodawy do nabycia w punkcie Epaka Włodawa oraz w siłowni Krzepa.
pozniak vs ostasz

About TV Włodawa

28 odwiedzających teraz
1 gości, 27 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 48 o godz. 07:19 am UTC
Ten miesiąc: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC