Home / Na Sygnale / Lublin: A to peszek .
policja

Lublin: A to peszek .

O prawdziwym pechu mówić mogą dwaj młodzi mieszkańcy Lublina zatrzymani pod koniec tygodnia przez policjantów. Nie dość, że nie udało im się pokonać zabezpieczeń wlewu paliwa w jednym z ciężarowych samochodów to jeszcze w drodze ucieczki zgubili kluczyki od swojego auta. Nie mając wyboru skruszeni cierpliwe czekali w pojeździe na przyjazd policji.
W miniony piątek policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży paliwa przy ul. Dożynkowej w Lublinie. Jak wynikało ze zgłoszenia złodziejom nie udało się pokonać zabezpieczeń gdyż przy zbiorniku paliwa został zamontowany alarm. Na miejsce pojechali wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji. Pod wskazanym adresem zastali zgłaszającego, a nieopodal miejsca zdarzenia samochód osobowy m-ki Opel Vectra. Wewnątrz pojazdu grzecznie siedziało dwóch młodych mężczyzn. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to mieszkańcy Lublina w wieku 18 i 23 lat. W bagażniku policjanci odnaleźli 4 kanistry oraz gumowe rurki.
Nie było żadnych wątpliwości, że to oni próbowali spuścić olej napędowy z ciężarówki. Policjanci zastanawiali się jednak dlaczego złodzieje nie uciekli z miejsca zdarzenia. Można to tłumaczyć chyba pechem, który prześladował ich tamtej nocy. Kiedy właściciel volvo wybiegł z domu zobaczyć co dzieje się z jego ciężarówką 23-latek ruszył biegiem w kierunku opla.  Musiał biec bardzo szybko bo nawet nie zauważył, że zgubił kluczyki. Zorientował się dopiero siedząc za kierownicą. Nie mając więc większego wyboru, skruszeni panowie cierpliwe czekali w pojeździe na przyjazd policji.
Jak ustalili policjanci mężczyźni tej samej nocy pokonując zabezpieczenia wlewu paliwa skradli olej napędowy z samochodu marki Star, który zaparkowany był przy ul. Technicznej. W podobny sposób wielokrotnie kradli paliwo od sierpnia bieżącego roku.   Włamywali się wyłącznie do samochodów ciężarowych zaparkowanych w ustronnych  miejscach.
 
źródło KWP 

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

23 odwiedzających teraz
2 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 01:24 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC