Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Łęczna: Zderzenie karetki z citroenem.
karetka

Łęczna: Zderzenie karetki z citroenem.


karetkaŁęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Łęcznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący karetką pogotowia marki Mercedes Sprinter przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi zderzył się z osobowym citroenem, który wjechał na zielonym świetle. 5 osób trafiło do szpitali. Kierujący byli trzeźwi.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny. 16.00 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Lisa Błońskiego w Łęcznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że karetka  pogotowia marki Mercedes Sprinter jechała  od strony Włodawy przy włączonych sygnałach dźwiękowych i świetlnych.  Wjechała  na skrzyżowanie na czerwonym świetle po czym mercedes zderzył się  z samochodem osobowym marki Citroen C3 wjeżdżającym na skrzyżowanie od ul. Lisa Błońskiego. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
 
W wyniku tego zdarzenia kierujący karetką 36 – letni mieszkaniec gm. Włodawa, 30 – letni ratownik medyczny oraz 25 – letnia mieszkanka Łęcznej trafili do szpitala do Łęcznej. Po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu. Z kolei w szpitalu w Lublinie pozostali 5 – letni chłopiec podróżujący citroenem oraz kobieta w ciąży , która jechała karetką.  Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
M.K.

About TV Włodawa

38 odwiedzających teraz
1 gości, 37 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 44 o godz. 02:24 pm UTC
Ten miesiąc: 212 o godz. 08-04-2019 01:03 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC