Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Łągwa i Zadra – najpopularniejszymi: trenerem i sportowcem powiatu 2014 r.
image_gallery

Łągwa i Zadra – najpopularniejszymi: trenerem i sportowcem powiatu 2014 r.

W sobotę, 28 marca w sali kina Włodawskiego Domu Kultury miał miejsce Finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Włodawskiego 2014 Roku. Plebiscyt powrócił po 4 latach. Jego organizatorami byli: Starosta Włodawski, Burmistrz Włodawy i Redaktor Naczelna „Super Tygodnia Włodawskiego”. Patronat Medialny – Radio Bon Ton.

Publiczność dopisała średnio. Dopisali za to goście honorowi, wśród których nie zabrakło: Romualda Prylla – Przewodniczącego Rady Powiatu Włodawie i Dariusza Semeniuka – członka Zarządu Powiatu we Włodawie, Wiesława Muszyńskiego – Burmistrza Włodawy, radnych powiatowych i miejskich. Rolę gospodarzy pełnili – R. Pryll, W. Muszyński oraz Wanda Jaroszczuk – Redaktor Naczelna „Super Tygodnia”, który to tygodnik był – obok włodawskiego starostwa i ratusza – głównym organizatorem kolejnej już edycji plebiscytu. W swoim wspólnym wystąpieniu przewodniczący i burmistrz podkreślili znaczenie sportu w życiu społecznym i jego integracyjną oraz wychowawczą rolę. Mówili także o ważnej roli rywalizacji, także sportowej, która jest częścią życia społecznego. Na zakończenie pogratulowali wszystkim laureatom wyników oraz wyrazili nadzieję, że za rok spotkamy się na jeszcze wspanialszej Gali, świętując sukcesy włodawskich zawodników i trenerów powiatu włodawskiego.

Zwycięzcy:

Trener Roku – Andrzej Łągwa (Eko-Różanka)

Debiut Roku – Aleksander Bordijuk (Włodawianka)

Drużyna Roku – Eko-Różanka

Sportowiec Roku – Małgorzata Choma „Zadra” (kick-boxing, MKS Mechanik), II – Patrycja Waszczuk (tenis stołowy, Stow. Miłośników Sportu Włodawa), III – Damian Bojarczuk (Bug Hanna).

źródło: Starostwo Powiatowe Włodawa

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
2 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:09 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC