Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kto zostanie dyrektorem szpitala?

Kto zostanie dyrektorem szpitala?

Pięć osób ubiega się o stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie. Konkurs ma zostać rozstrzygnięty w połowie lutego. 

Na pewno rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu jednego dnia. Rano rozpatrzymy podania, a później przesłuchamy kandydatów i wybierzemy tego jednego – mówi Wiesław Holaczuk, starosta powiatu włodawskiego.

Termin składania dokumentów minął w czwartek. Ostatniego dnia złożył je Andrzej Wiśniewski, wieloletni dyrektor włodawskiej lecznicy. W lutym ubiegłego roku został z tej funkcji odwołany, bo CBA dopatrzyło się, że oprócz tego iż był dyrektorem, przez pewien czas zasiadał także w zarządzie prywatnej spółki. Natomiast od marca powierzono mu funkcję pełniącego obowiązki dyrektora. Na początku maja ogłoszono konkurs na to stanowisko, ale on nie startował. Wtedy wygrał Mariusz Chudoba z Chełma, ale diugo placówką nie zarządzał. Zrezygnował po kilku tygodniach.

Dokumenty złożył też Paweł Bronikowski, ordynator chirurgi. Od sierpnia zeszłego roku jest pełniącym obowiązki dyrektora w szpitalu. Kolejnym kandydatem jest Piotr Usowicz, pracownik włodawskiej skarbówki. O fotel szefa lecznicy stara się już po raz drugi. Pierwszy raz kandydował w maju ubiegłego roku. W przeszłości ubiegał się również o stanowisko wójta gminy Włodawa, a w 2010 roku wójta gminy Stary Brus.

Czwartym kandydatem jest Teresa Szpilewicz z Wisznic, która była kierownikiem oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Białej Podlaskiej. Listę zamyka Wojciech Włodarski ze Skwierzyny.

Źródło: SUPER TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

16 odwiedzających teraz
0 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC