Home / Na Sygnale / Krwawy finał ‚świniobicia’
noz_zakrwawiony

Krwawy finał ‚świniobicia’

Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu ustalają okoliczności w jakich doszło do ugodzenia nożem w szyję 47-letniego mieszkańca gminy. Do zdarzenia doszło podczas zakrapianego alkoholem „świniobicia”. 47-letni mężczyzna z nożem tkwiącym w szyi został przewieziony do szpitala, gdzie usunięto ostrze. Jego dwa lata starszy kolega został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

          Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach południowych w miejscowości Dobryń Kolonia. Dwóch mężczyzn dokonywała tam domowego uboju tucznika. Obaj spożywali w tym czasie alkohol. W pewnym momencie, w nieustalonych jak na razie okolicznościach, doszło do ugodzenia nożem w szyję jednego z nich. Ostrze przebiło szyję na wylot. 47-latek został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala, gdzie usunięto tkwiący w szyi nóż. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jego kolegę, 49-letniego mieszkańca tej samej gminy, policjanci zatrzymali do wyjaśnienia. W momencie zatrzymania miał on w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu. Nie potrafił wyjaśnić w jaki sposób doszło do zranienia kolegi.

zródło KWP JJ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

4 odwiedzających teraz
1 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC