Home / Na Sygnale / KRADLI ALUFELGI I WPADLI
felgi

KRADLI ALUFELGI I WPADLI

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch sprawców usiłowania kradzieży części samochodowych. Dzięki szybkiej reakcji policji złodziejom nie udało się odjechać z łupem. Przygotowane do kradzieży i wywiezienia felgi miały wartość ponad 10.000 złotych. Podejrzanym, dwóm mieszkańcom powiatu ryckiego grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
W miniony wtorek  oficer dyżurny ryckiej komendy został powiadomiony o pojeździe zaparkowanym przy ogrodzeniu jednego z zakładów przy ul. Warszawskiej. Jaka wynikało z informacji w okolicy zakładu kręciło się także dwóch młodych mężczyzn. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zauważyli samochód ciężarowy m-ki żuk, w którego części ładunkowej znajdowały się stalowe i aluminiowe felgi. Przy pojeździe nikogo już nie było, sprawcy zostali spłoszeni. Na terenie zakładu przy ogrodzeniu ujawniono pozostałe felgi, które przygotowane były do zabrania. Łączna wartość rzeczy przygotowanych do kradzieży przekroczyła 10.000 złotych.
Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Rykach zatrzymali dwóch sprawców w wieku 32 i 41-lat. Do zatrzymania doszło w Dęblinie. Obaj w przeszłości karani byli za podobne przestępstwa.
Ryki: Nie zdołali odjechać z łupami.  
Podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanego czynu. Za powyższe przestępstwo podejrzanym grozić może do 5 lat pozbawienia wolności.
 
J.W.
źródło KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC