Home / Na Sygnale / Kradł przez dziury w ścianach
zlodziejdoladowan

Kradł przez dziury w ścianach

26-letni Artur K. zasłynął w ostatnim czasie serią włamań do sklepów. Dostawał się do nich, wybijając dziury w ścianach. Włodawska prokuratura skierowała przeciw niemu akt oskarżenia. Na ławie oskarżonych zasiądą też: 23-letnia Julita H., 21-letni Mateusz S. oraz Marcin P. 

Artur K. wpadł w ręce policji tydzień po włamaniu w Orchówku. Tam wybił dziurę w ścianie sklepu. Ukradł batony, czekolady, alkohol i inne produkty spożywcze oraz gotówkę. Tego samego dnia (10 kwietnia) policjanci chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena polo, ale kierowca pospiesznie odjechał. Na placu targowym jakiś mężczyzna wyskoczył z samochodu i uciekł. Ustalono, że to 26-letni Artur K. Zatrzymano go dopiero po tygodniu w okolicy Krasnegostawu.

Do aresztu trafili też kierowca wspomnianego samochodu, 21-letni mieszkaniec Włodawy, oraz 23-letnia pasażerka Julita H., ponieważ w volkswagenie znaleziono towar z okradzionego sklepu. W mieszkaniu kobiety zarekwirowano jeszcze inne przedmioty pochodzące z włamania.

Artur K. Będzie odpowiadał za włamania do sklepu drobiarskiego, mieszkania, garażu, kiosku i sklepu w Orchówku. Działał zawsze w podobny sposób. Wybijał dziury w ścianach sklepów, lub wyłamywał drzwi i okna. Zabierał pieniądze, sprzęt RTV, elektronarzędzia i inne cenne przedmioty. Dodatkowo ma zarzut wywierania wpływu na świadka zdarzenia w którym podejrzanym był jego znajomy. Mężczyzna groził zdemolowaniem mieszkania.

Źródło: SUPER TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

28 odwiedzających teraz
2 gości, 26 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC