Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Konkurs na sekretarza miasta
konkurs

Konkurs na sekretarza miasta

Gmina Miejska Włodawa poszukuje chętnych na stanowisko sekretarza. Chętni mogą składać swoje oferty do 20 kwietnia, a osoba, która wygra konkurs ma rozpocząć pracę w maju.

Stanowisko sekretarza nie jest obsadzone od połowy stycznia, gdy pełniąca tę funkcję Małgorzata Gruszecka rozpoczęła pracę w Wydziale Oświaty, Kultury i Promocji, a jej obowiązki przejął kierownik Wydziału Administracyjnego Zbigniew Teodorowicz.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, oprócz nieposzlakowanej opinii oraz pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych, muszą mieć wyższe wykształcenie oraz co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach samorządowych, w tym co najmniej dwa lata na kierowniczym stanowisku w jednostkach tego typu lub innych jednostkach sektora finansów publicznych.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego we Włodawie, a wszystkie dokumenty trzeba złożyć w sekretariacie. Osoby, które będą spełniać wymogi formalne będą musiały jeszcze zdać test m.in. ze znajomości prawa samorządowego, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa zamówień publicznych, ordynacji wyborczej i finansów publicznych oraz przejść rozmowę kwalifikacyjną.

źródło: IAS

About TV Włodawa

16 odwiedzających teraz
2 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 01:35 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-03-2020 11:47 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC