Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Komin: Rodzinny Interes

Komin: Rodzinny Interes

Włodawscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do domku letniskowego 26-letniego mieszkańca gm. Włodawa. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi odnaleźli skradziony w grudniu ub.r. komin dymowy wartości 4500 zł. Jak ustalili policjanci kradzieży komina dokonała jego konkubina oraz młodsza siostra. Kobiety przyznały się do winy. 

W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem 26-letniego mieszkańca gm. Włodawa. Mężczyzna po uszkodzeniu drzwi tarasowych dostał się do wnętrza domku letniskowego w Orchówku lecz nic nie ukradł, ponieważ został spłoszony przez załączenie się alarmu. O włamaniu Policję powiadomili pracownicy agencji ochrony. Przybyli na miejsce stróże prawa w niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia zatrzymali sprawcę. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do dyspozycji Prokuratora Rejonowego we Włodawie.
W wyniku przeprowadzonych wczoraj czynności w miejscu zamieszkania sprawcy włamania mundurowi odnaleźli skradziony w grudniu ubiegłego roku ze składu budowlanego w gm. Włodawa komin dymowy wartości 4500 zł. Sprawczyniami kradzieży okazały się 21-letnia siostra sprawcy włamania oraz jego 23-letnia konkubina. Kobiety przyznały się do winy. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, a za kradzież do lat 5.

źródło: KPP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

13 odwiedzających teraz
3 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:54 am UTC
Ten miesiąc: 22 o godz. 10-01-2022 07:53 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC