Slide background
Home / Aktualności / Kolejny udany występ Kuby!!!
17991418_1408134199248333_6593937958686876657_o

Kolejny udany występ Kuby!!!

W sobotę 30 września na boisku w Łęcznej odbył się mecz Lubelskiej Ligi Wojewódzkiej Młodzików pomiędzy Górnikiem Łęczna S.A a Orlętami Łuków w barwach Górnika po raz kolejny wystąpił wychowanek MLKS WŁODAWIANKI WŁODAWA Kuba Adamczyk.

W 26 minucie tego spotkania jego gol dał prowadzenie Górnikom i do przerwy wynik nie uległ zmianie.W drugiej odsłonie Kuba po ładnej akcji mógł zdobyć swoją drugą bramkę w tym meczu jednak piłka trafiła w poprzeczkę bramki przeciwnika.

Na 3 minuty przed końcem spotkania bramkę na 2-0 zdobył kolega Kuby Kacper Białasz do końca meczu wynik nie uległ już zmianie , po dobrym i ciekawym meczu Górnik pokonał Orlęta 2-0 a nasz zawodnik zaliczył kolejny udany występ,jego zespół nie przegrał dotychczas żadnego spotkania stracił tylko jedną bramkę po siedmiu kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli w najbliższą środę Kuba z kolegami udaje się na boisko lidera do Krasnegostawu by zmierzyć się z tamtejszą Jedynką Krasnystaw wygrana w tym meczu pozwoli na objęcie pierwszego miejsca w tabeli,życzymy Kubie i jego drużynie powodzenia.