Slide background
Home / Sport / Kolejny mecz bez punktów i bramek
wlodawianka

Kolejny mecz bez punktów i bramek

Włodawianka w dniu dzisiejszym przegrała z rezerwami Bogdanki Łęczna 0:2 po bramkach Mateusza Pielacha z karnego oraz byłego zawodnika LKS-u Piotra Rembiesy.

Po pierwszej połowie zakończonej bezbramkowym rezultatem kibice we Włodawie mogli mieć nadzieję na dobry wynik ponieważ Włodawianka miała kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramek, natomiast goście nie potrafili zagrozić bramce Daniela Polaka. Na pewno przyczyniła się do tego bardzo dobra gra Artura Nielipiuka, który niejednokrotnie potrafił naprawiać błędy w ustawieniu swoich młodych kolegów z linii obrony. Dobrze współpracowali nasi środkowi pomocnicy Michał Kuczyński, Mateusz Gołąb oraz Paweł Soroka co nie pozwoliło rozwinąć skrzydeł zawodnikom z Łęcznej. Kilka dwójkowych akcji Marcina Chaciówki i Wojciecha Więcaszka również pozwalało na spory optymizm przed drugą połową. Niestety goście, którzy na mecz do Włodawy przyjechali w 11 składzie w drugiej połowie zagrali z większym zaangażowaniem i nie pozwolili na wiele włodawskim piłkarzom. Bardziej doświadczeni zawodnicy Bogdanki swoją dobrą grę w drugiej połowie udokumentowali dwoma bramkami. Pierwsza padła po dość problematycznym rzucie karnym, podyktowanym po faulu Artura Nielipiuka, a druga po pięknym strzale z dystansu Piotra Rembiesy. Podsumowując mecz należy również zwrócić uwagę na fakt, że trener Marek Drob miał ponownie kłopot z wystawieniem optymalnego składu. Na ławce rezerwowych znalazło się miejsce dla tylko dwóch piłkarzy. Trzeba zrobić wszystko, żeby kolejne spotkania wyglądały pod tym względem lepiej.

Włodawianka Włodawa – Bogdanka II Łęczna 0:2 (0:0)

Bramki: Pielach (50 karny), Rembiesa (70)

Włodawianka: Polak – Chełmicki, Kopczewski, Nielipiuk, Żakowski, Pruszkowski (57 Czekier), Gołąb (67 Mikulski), Soroka, Kuczyński, Chaciówka, Więcaszek

źródło: wlodawianka.dl.pl