Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / KOLEJNA OFIARA WODY
policja wodna1

KOLEJNA OFIARA WODY

58-latek, który wczoraj wypłynął rowerkiem wodnym w Okunince wyskoczył z rowerka do wody i po chwili zaczął tonąć. Mimo prób udzielenia pomocy przez jego znajomych oraz akcji ratunkowej załogi karetki pogotowia – mężczyzna zmarł. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna wcześniej wraz ze znajomymi spożywał alkohol.

Za nami kolejny piękny i upalny weekend wakacyjny. Sprzyjająca pogoda i wolny czas sprawiają, że chętnie odpoczywamy nad wodą. Woda to jednak nie tylko relaks i odpoczynek ale także szereg zagrożeń. Przecenienie własnych umiejętności podczas kąpieli, nadmierne rozluźnienie i nieuwaga a przede wszystkim wchodzenie do wody po alkoholu – może być tragiczne w skutkach.

O podstawowych zasadach bezpieczeństwa nie pamiętał wczoraj 58-letni mieszkaniec Brześcia, który wraz ze swoimi znajomymi wypłynął rowerkiem wodnym a wcześniej wspólnie biesiadowali. 58-latek po obfitym i zakrapianym alkoholem posiłku wskoczył do wody i zaczął tonąć. Mimo prób udzielenia pomocy przez jego znajomych oraz akcji ratunkowej załogi karetki pogotowia – mężczyzna zmarł. Jego znajomi z którymi spożywał alkohol byli w stanie nietrzeźwości – dopiero dziś możliwe było wykonanie czynności z ich udziałem. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek przy korzystaniu z kąpieli wodnych.

B.Sz

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
2 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 32 o godz. 12:12 am UTC
Ten miesiąc: 212 o godz. 08-04-2019 01:03 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC