Slide background
Home / Aktualności / Kolejna Asysta Kuby Adamczyka w Meczu na Szczycie Ligi Wojewódzkiej !!!!!!!!
adamczyk 3 kuba

Kolejna Asysta Kuby Adamczyka w Meczu na Szczycie Ligi Wojewódzkiej !!!!!!!!

Kolejny bardzo dobry występ w barwach Motoru Lublin S.A zaliczył wychowanek Włodawianki Włodawa Kuba Adamczyk.

W sobotnie popołudnie podopieczni Kamila Witkowskiego podejmowali na własnym boisku bardzo mocną ekipę BKS Lublin która jest jednym z pretendentów do zdobycia Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.Jednak rozpędzony Motor w meczu za 6 pkt.pozbawił złudzeń zdeterminowaną drużynę gości i już po 5 min spotkania gospodarze prowadzili 2-0 po golach Daniela Augustyńskiego oraz Kacpra Więczkowskiego kilka minut przed przerwą Kacper Więczkowski dołożył swoje drugie trafienie i zrobiło się 3-0 dla Motoru.Po przerwie ostatni cios zadał Igor Kuchta któremu idealną piłkę na głowę posłał Kuba Adamczyk to kolejna wspólna akcja duetu Kuchta-Adamczyk która zakończyła się golem widać że chłopaki dokładnie się rozumieją na boisku.Honorowe trafienie dla BKS-u Lublin padło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kilka minut przed końcem spotkania.Ostatecznie Motor Lublin pokonał BKS Lublin 4-1 i na 4 kolejki przed końcem rozgrywek z 16 pkt.prowadzi w tabeli przed Jedynką Krasnystaw oraz BKS Lublin i jest o krok od zdobycia Tytułu Mistrzostwa Lubelszczyzny i Awansu do najlepszej 16-tki naszego kraju która na turnieju NIKE CUP 2019 powalczy o mistrza Polski Młodzików Starszych.Życzymy Kubie i jego kolegom samych sukcesów!!!!!!!!!!!!