Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Kod promocyjny – jak to działa? Kod promocyjny – jak to działa?
bonus bukmacherski z kodem promocyjnym

Kod promocyjny – jak to działa? Kod promocyjny – jak to działa?

Polacy są narodem, który uwielbia wszelkiego rodzaju promocje, rabaty i bonusy, które pozwalają oszczędzać podczas codziennych zakupów towarów i usług. Firmy z różnych branż prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych form promocji – jedną z najnowocześniejszych są kody promocyjne, stosowane przede wszystkim podczas zakupów online. Co warto o nich wiedzieć? 

Choć form promocji jest mnóstwo, wszystkie mają taki sam cel – jest to przyciągnięcie nowych klientów oraz utrzymanie tych już pozyskanych. Jakie promocje najskuteczniej wpływają na poziom sprzedaży? – Tegoroczna edycja badania „Shoppers Perspective” dowodzi, że klienci wciąż preferują takie oferty, które dają im natychmiastową korzyść – ta grupa to aż 57% badanych. To mniej niż rok temu, gdy wybieranie tego typu ofert deklarowało 65% osób biorących udział w badaniu. Chodzi tu o obniżki cen, dodawanie produktu gratis, bon do wykorzystania na kolejnych zakupach albo większą ilość produktu w tej samej cenie – czytamy w raporcie z badania opublikowanym w portalu hurtidetal.pl. Natychmiastową korzyść dają klientom m.in. kody promocyjne, czyli bardzo popularne ostatnio forma promocji, dostępna przede wszystkim podczas zakupów towarów oraz usług w sieci. 

Kody promocyjne: finansowe, rabatowe i bonusowe 

Kody promocyjne oferują swoim klientom firmy z niemal wszystkich branż – począwszy od sklepów internetowych, przez sprzedawców usług aż po firmy bukmacherskie. Kody mają postać zbioru cyfr i/lub liter (czasami także słów), który wpisuje się w określone pole podczas dokonywania zakupów. W zależności od rodzaju promocji, kod wiąże się z określonymi korzyściami. Kod finansowy pozwala na odjęcie określonej kwoty (np. -20 zł) od sumy zakupów. Wpisanie kodu rabatowego na zakończenie procesu zakupów, zazwyczaj przed przejściem do płatności, zmniejsza ogólną kwotę do zapłaty np. o 2 czy 5%. Niektóre kody promocyjne pozwalają uzyskać darmową dostawę albo gratis dodawany do zamówienia. Uwaga! Aby nie narażać się na przykre niespodzianki warto dokładnie zapoznać się z regulaminem działania kodów, aby nie okazało się, że przykładowo rabat dotyczy tylko określonych grup produktów. 

bonus-na-start-dla-nowych-graczy-blue

Nieco innym pod względem funkcjonowania rodzajów kodów promocyjnych są kody bonusowe u legalnych bukmacherów ( https://www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/kody-bonusowe-i-promocyjne ). Pozwalają one na uzyskanie dodatkowych pieniędzy, które następnie przeznaczone są na obstawianie zakładów wzajemnych, czyli tzw. bonusów bukmacherskich. Kod bonusowy może przysługiwać graczowi już podczas zakładania konta w serwisie operatora zakładów bukmacherski i umożliwiać uzyskanie powiększonego, w stosunku do oferty standardowej, bonusu powitalnego, będącego swoistym prezentem za rejestrację. Czasami można w ten sposób już na początek zyskać nawet kilkadziesiąt złotych! Inne kody bonusowe pozwalają na otrzymanie tzw. bonusów od depozytu, a więc określonego procenta wpłaconej na konto kwoty. Dla przykładu: może to być bonus 100% od depozytu, czyli tak naprawdę podwojenie wpłaty. Miłośnicy typowania wyników zakładów wzajemnych zyskują dzięki kodom bonusowym dodatkowe pieniądze na granie. Uwaga! Należy mieć świadomość, że otrzymanego bonusu nie można od razu wypłacić – przedtem konieczny jest określony w regulaminie obrót zyskaną kwotą. 

About TV Włodawa

11 odwiedzających teraz
1 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 03:58 pm UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC