Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Kino pod chmurką w pierwszym tygodniu sierpnia.
film-slate2

Kino pod chmurką w pierwszym tygodniu sierpnia.

Miłośników kina czeka prawdziwa uczta pod chmurką. We Włodawie i Orchówku odbędą się łącznie trzy seanse plenerowe. – Wspólnie z Gmina Wiejską Włodawa postanowiliśmy zorganizować dla mieszkańców Włodawy i okolic plenerowe seanse filmowe. Chęć organizacji pikniku filmowego wyraził również włodawski oddział jednego z banków .


We wtorek 4 sierpnia maraton filmowy rozpocznie seans organizowany w ramach akcji promocyjnej banku BGŻBNP S.A. O 13 na rynku przy ulicy Lubelskiej odbędzie się „Rodzinny piknik filmowy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. konkursy z nagrodami i pokazy magicznych sztuczek. O 18 rozpoczną się projekcje filmowe. Zobaczyć będzie można filmy „Pingwiny z Madagaskaru” i „Skyfall”. W czwartek wieczorem przy Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie odbędą się kolejne projekcje. W ramach organizowanego przez Włodawski Dom Kultury i Urząd Miasta seansu zobaczymy dwa filmy. Pierwsza propozycja to „Home Run – Powrót do rodziny”. Drugi film wybiorą internauci w trwającym do 27 lipca głosowaniu. Lista propozycji filmowych znajduje się na Facebook-owych profilach organizatorów. Głosować można tutaj. Dzień później 7 sierpnia odbędzie się kolejny seans tym razem organizowany przez Gminę Wiejską Włodawa. Na terenie tzw. Kiszarni w Orchówku zobaczyć będzie można film wybrany specjalnie dla najmłodszych. Początek obu seansów o godzinie 20. Wstęp jest darmowy.

zródło : UM

Informacje dotyczące projekcji w piątek 7.08.2015r:
Start godz. 20.00 Błonia w Orchówku, przy „Kiszarni”
kino familijne  projekcja główna – „Nasza niania jest agentem” z Jackie Chanem w roli głównej. Drugi film – Wychodne mamusiek” komedia.

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
1 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 06:15 am UTC
Ten miesiąc: 81 o godz. 10-17-2019 06:57 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC