Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Kino Letnie – Od Jamesa Bonda po Pingwiny z Madagaskaru
kino paribas

Kino Letnie – Od Jamesa Bonda po Pingwiny z Madagaskaru

Sztuka iluzji, quizy wiedzy filmowej, tropienie bajkowych postaci, kinowe kalambury – a na dobranoc filmowe pokazy plenerowe z pingwinami w roli głównej, oraz spotkanie z  agentem  007 w najlepszej odsłonie.  Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza małych i dużych na Rodzinny Piknik Filmowy we Włodawie (04.08, Plac Targowy przy ul. Lubelskiej).

Przedpołudnie i popołudnie upłynie pod znakiem konkursów. Największe wyzwanie to „Widziałem, powiedziałem – wygrałem”, czyli quiz wiedzy filmowej. Najmłodsi będą też tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury. Wysoko postawiona poprzeczka czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Ścigać będzie można się w układaniu bajkowych kloców na czas i konkursie sprawdzającym dykcję.  

Wypełniając ankietę konkursową w oddziale lub podczas pikniku, pełnoletni uczestnicy akcji mają szanse na wygranie nagrody głównej – samochodu KIA RIO – ufundowanego przez 

PIKNIK_FILMOWY RPF_CIEZAROWKA

Kia Motors Polska. Wizytówką Rodzinnego Pikniku Filmowego jest również czarodziejski cylinder i różdżka. Radek Hoffman – iluzjonista – zaprosi zgromadzonych do świata magii.  Za pomocą pięciu zmysłów potrafię wykreować złudzenie, że posiadamy też szósty – obiecuje. To profesjonalista z krwi i kości, który wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji. 

Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe. Wytwórnia DreamWorks o gustach zarówno dzieci, jak i dorosłych wie prawie wszystko i chętnie to wykorzystuje. „Pingwiny z Madagaskaru” to fantastyczne żarty językowe, a dla nieco młodszych niespodziewane zwroty akcji, spektakularne upadki Szeregowego, Skippera, Rico i Kowalskiego. Niepokorne nieloty mocno nabroją.  

Mężczyźni chcą, być jak on, a kobiety – być z nim. Gdy za oceanem trwają zdjęcia do nowego filmu o przygodach 007, organizatorzy przypominają „Skyfall”, prezent na 50. urodziny asa Jej Królewskiej Mości. Śpiewająca tytułową piosenkę Adele ma rację, bo tym razem niebo wali się Bondowi na głowę. Publiczność Kina pod Gwiazdami przekona się, z jakim skutkiem. 

Podczas tego lata Filmowe Pikniki zostaną zorganizowane w 56 miejscowościach w całym kraju. Pierwszy, inauguracyjny odbył się  2 lipca podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Do zobaczenia już 4 sierpnia we Włodawie.

Kino pod Gwiazdami Banku BGŻ BNP Paribas to najlepsza zabawa.

About TV Włodawa

18 odwiedzających teraz
1 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 03:47 am UTC
Ten miesiąc: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC
Ten rok: 38 o godz. 01-14-2022 05:15 pm UTC