Home / Rajd po lodzie

Rajd po lodzie

Za uszkodzenie pomostu nad Jeziorem Białym w Okunince odpowie 33-letni mieszkaniec Włodawy. W minioną niedzielę 33-latek urządził sobie rajd samochodowy po zamarzniętym jeziorze. Podczas jednego z manewrów mężczyzna nie opanował pojazdu, w wyniku czego uderzył osobowym volkswagenem w pomost. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj 37-letni mieszkaniec Włodawy zawiadomił, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pomostu nad Jeziorem Białym w Okunince. Wartość powstałych strat to kwota 3 tys. zł. na szkodę klubu żeglarskiego ,,Wega” z siedzibą we Włodawie. W wyniku podjętych działań już następnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Włodawy.
Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Tłumaczył się, że niedzielnej nocy jeździł swoim autem z dużą prędkością po zamarzniętym jeziorze. W pewnym momencie zaciągnął hamulec ręczny i stracił panowanie nad samochodem, który uderzył w stojący pomost. Zniszczeniu uległ pomost, jak również zawieszenie i część karoserii osobowego volkswagena.
Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
 
Policja apeluje o zdrowy rozsądek i wyobraźnię. Samo wejście na zamarznięty akwen wodny jest bardzo ryzykowne i niebezpieczne, nie mówiąc już o jeździe po nim pojazdem mechanicznym.
źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
2 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC